کارت سوخت این رانندگان از فردا باطل می‌شود!

  • توسط: admin


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، علیرضا احمدی فینی، سرپرست ستاد مدیریت سوخت حمل و نقل کشور اعلام کرد: طبق ماده ۴۸، برای ناوگانی که بیمه شخص ثالث ندارند، کارت سوخت صادر نخواهد شد و سهمیه سوختی به آن‌ها تعلق نخواهد گرفت. با اجرای این ماده، سعی شده است کمترین آسیب به مردم وارد شود؛ زیرا برخی از رانندگان فراموش کرده‌ اند که بیمه شخص ثالث خود را تمدید کنند و این اقدام موجب وقفه در تمدید بیمه شده است. اجرای بیمه شخص ثالث نقش مؤثری در این زمینه داشته و خواهد داشت.

او بیان کرد: از حدود یک ماه پیش این اطلاع رسانی را برای رانندگان آغاز کرده‌ایم به طوری که راننده هنگام مراجعه به جایگاه برای زدن سوخت در صورت نداشتن بیمه شخص ثالث یک هشدار و آلارم به راننده هنگام زدن سوخت داده شود.  در ابتدا اجرای این قانون را برای خودروهای سنگین قرار دادیم که تاکنون استقبال خوب بوده و بیش از ۵۰ درصد رانندگان ناوگان سنگین اقدام به تمدید بیمه شخص ثالث خود کردند.

سرپرست ستاد مدیریت سوخت حمل و نقل کشور اظهار کرد: از فردا اول دی ماه طرح تخصیص سوخت براساس بیمه شخص ثالت برای رانندگان خودروهای سواری اجرا می‌شود به طوری اگر رانندگان در بازه زمانی مهلت یک ماهه اقدام به تمدید بیمه شخص ثالث نکنند، سهمیه سوخت آن‌ها قطع خواهد شد.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید