موفقیت از یک شانس خوب نیست...

موسسه فرهنگی هنری آهنگ هستی

برگزارکننده دوره و سمینارهای هستی شناسی، روان تحلیلی، خودشناسی و رفتارشناسی به روش یونگ(حضوری و آنلاین)

درباره ما...

ما که هستیم؟

موسسه فرهنگی هنری آهنگ هستی برگزارکننده سمینار های آموزشی هستی شناسی،روان تحلیلی،خودشناسی و رفتار شناسی به روش یونگ ، دوره های کهن الگو ها یا آرکیتایپ،بیداری و تحلیل رفتار متقابلTA،کنترل ذهن،گراف های حسی و نقد و بررسی کتاب های پرفروش است.

ما آگاه می شویم!

خودشناسی

در آتش خود شناسی قدم گذار شعله هایش تورا نمی سوزاند،بلکه هر آنچه نیستی را سوزانده و نابود می کند.تا زمانی که سعی میکنیم به وسیله منتقل کردن احساساتمان به دیگران از احساساتمان اجتناب کنیم (فرافکنی) نمیتوانیم آنچه در درونمان میگذرد را احساس کنیم.

خوشبختی

هیچ کس نمی تواند به دنبال خوشبختی بگردد.با گشتن به دنبال خوشبختی فقط رسیدن به آن به تعویق می افتد.اگرخود رادر یک صفت،نقش،آرکیتایپ خلاصه نکنید و بروید به سمت فراتر از خود بودن،خوشبختی خود به سمت شما حرکت خواهد کرد.

حقیقت

ما زندگی دیگران را نمی بینیم بلکه پیش فرضهای ذهنی خودمان از آنها را میبینیم و از این پیش فرضها برای تحریف کردن،فیلتر کردن و مصدود کردن دنیا استفاده می کنیم این روش الگوهای از حقیقت را پدید می آورد که ما به آن حقیقت می گوییم.

دوره زن درون

در درون هر زنی نیروی قدرتمندی زندگی می کند.

آکنده از بصیرت،شور،خلاقیت و دانش بی زمانی دوره ی زنانی که با گرگها می دوند و با استفاده از گنجینه غنی داستانهای اساطیری و کهن الگو ها راه اتصال مجدد به این نیروی قدرتمند و سالم طبیعت غریزی زنان را نشان می دهد تا به این نیروی درونیمان عشق بورزیم و ارج بنهیم و درمانگر روح خویش را بپذیریم.

دوره دروغها

آیا در زندگی خود احساس اسارت و درماندگی می کنید و علت آنرا نمی یابید؟

دوره دروغ شیوه هایی که خودمان را فریب می دهیم را آشکار می سازدو روش رهایی پیدا کردن از آنها را می آموزد.

می آموزیم علتهای ظاهری مشکلات در اکثرمواقع علت واقعی مشکلاتمان نیستند و به ما نشان می دهند که ترس واقعیمان چیست و چگونه باید با آن مواجه شویم.  

مکانیزم های دفاعی

از شگفت انگیز ترین دوره های خودشناسی است.
در این دوره نحوه ی خروج اطلاعات از ناخودگاه به خود آگاه بررسی میش شود.قدرت سرنوشت سازی،مهمترین ویژگی ناخودآگاه است.
اگر بتوانیم اطلاعاتی که از ناخودآگاه خارج می شود را رمز گشایی کنیم می توانیم تجاربی متفاوت را تجربه کنیم.به موازات زندگی خودآگاه،زندگی ناخودآگاهی در جریان است.زندگی ای که برای ماست و حاصل آن را به صورت حوادث عجیب و غریب و خیلی وقتها لاینحل در زندگی تجربه می کنیم.

کارگاه آگاهی
کارگاه آگاهیآگاهی چیست؟
Read More
آگاهی چیست؟ هستی چیست؟ حال خوب کدام است؟ سهم ما ازهستی از پیش تعیین شده است یا خیر؟ من عضوی از هستی هستم یا جزئی از آن؟ فرق حقیقت و واقعیت چیست؟ بزرگترین بدبختی بشر چیست؟ من کیستم؟ وقتی با هستی یکی شدیم چه درد هایی بر ما گشوده می شود که از وجود آهنها بی خبر بودیم؟ما بدهکار کاونات هستیم یا طلبکار آن و طریقه بی حساب شدن با هستی چگونه است؟شهود،رویای صادقه و هم زمانی چگونه به کمک ما می آیند؟عشق چگونه موجب سبب شجاعت در زندگی ما می شود؟
بیداری
بیداریبیداری چیست؟
Read More
تا به حال به تفاوت خود با دیگران فکر کرده اید؟چرا بعضی افراد هنرمند،باهوش،جنگجو،مهربان،ورزشکار ،درس خوان و ... هستند وبرخی فاقد این توانمندی ها هستند؟ چه صفاتی در شما وجود دارد یا ندارد که این مدل زندگی می کنید؟برای پیشرفت مادی و معنوی چه ابزار هایی دارید یا لازم است که داشته باشید؟چه چیزی را باید در خود پرورش یا تغییر دهیدتا همانی باشید که میخواهید؟چرا شما با کاری یا فردی مشکل داریددر صورتی که فرد دیگریبه راحتی با این موضوعات کنار می آید؟
کهن الگو ها
کهن الگو هاکهن الگو یا آرکیتایپ چیست؟
Read More
بنیادی ترین و کاربردی ترین مبحث خود شناسی استو باعث تغییر و تحول باورنکردنی در زندگی شما خواد شد.شما پس از گذراندن این دوره نگاهی کاملا متفاوت به این زندپی خواهید داشتاین دوره سرآغاز صلح با خود و دیگران و حل اختلاف و بخشیدن همدیگر است.شما پس از این دوره نوع دیگر از خود بودن را نشان خواهید داد.
Previous
Next

هنوز هم فکر می کنید موفقیت شانسی بدست میاد؟

اجازه بده ما خلافشو ثابت کنیم!

با نوشتن پیام خود می توانید مشکلات خود را با ما به اشتراک بزارید تا کارشناسان موسسه فرهنگی هنری آهنگ هستی به راهنمایی و حل مشکلات شما بپردازند.