پر سر و صداترین بازی تاریخ شاید زودتر از موعد به پایان راه برسه!

  • توسط: admin
پر سر و صداترین بازی تاریخ شاید زودتر از موعد به پایان راه برسه!


گفته می‌ شود که چگونه از عرش به فرش رسید؟ این بازی در یک زمانی به یکی از عناوینی تبدیل شده بود که بیشترین توجه را از گیمر های پلتفرم استیم به خود جلب کرده بود؛ اما اخبار حاکی از این است که به سرعت، پیش از اینکه کسیبه ذهنش برسد، به طور کامل از صحنه تاریخ خارج خواهد شد. این خبر برای طرفداران The Day Before ناراحت‌ کننده است، اما به نظر می‌ رسد که هیچ‌ کس انتظار این موضوع را نداشته باشد. چرا؟ به دلیل آنکه قبل از عرضه این بازی، بسیاری از افراد از طریق شایعات متعدد متوجه شده بودند که این عنوان به جای یک بازی با کیفیت، بیشتر به یک کلاهبرداری بزرگ تبدیل خواهد شد.

به گزارش آدرین به نقل از راهنماتو، تقریبا 4 روز بعد از اینکه این بازی بعد از کلی تاخیر و بهانه در تاریخ 7 دسامبر منتشر شدش، استودیوی سازنده این بازی یعنی Fntastic اعلام کردش که این بازی نتونسته جوابگوی هزینه‌های توسعه خودش بشه و قراره که این استودیو برای همیشه درهاشو ببنده.(حداقل اینطوری دیگه نمیتونن کلاه مردم رو بردارن!) بعد از این خبر هم گفتن که ناشر این بازی در حال همکاریه تا تموم کسایی که این بازی رو خریدن بتونن پولشون رو پس بگیرن. حالا هم که مشخص شده که این بازی که در واقع یک بازی تمام آنلاین هستش قراره سروراش رو تقریبا بعد از 7 هفته و در تاریخ 22 ژانویه سال 2024 برای همیشه خاموش کنه. اتفاقی که باعث میشه این بازی تبدیل به عضو جدید زباله‌دون بازیهای فاجعه تاریخ بشه. جایی که قطعا بازیهایی مثل Saints Row The Reboot ورودش رو بهش خوش آمد میگن.

این بازی قرار بود که به قول خیلی‌ها ترکیب The Division با The Last of Us باشه، ایده‌ای که میتونه روی کاغذ خیلی جذاب و باحال به نظر بیاد ولی خب متاسفانه این دقیقا چیزی بود که سازنده‌های این بازی انتظارش رو داشتن چون میدونستن یک ایده جذاب میتونه بازی فوق‌العاده پنچر و داغونشون رو بفروشه.

most-whishlisted-game-on-steam-will-be-shutdown

اگر در جریان نیستین باید بگم که استیم یک سیاست محکم و سفت برگشت پول در مورد بازی‌ها داره، اونم اینجوریه که استیم در صورت انتشار و فروش بازیهای جدید، همیشه سود فروش بازیهارو آخر ماه دوم از زمان عرضه اون بازی روی پلتفرم خودش به سازنده یا ناشر اون بازی میپردازه که جوری نباشه که هر کس که خواست یک بازی داغون منتشر کنه، پولش رو بگیره و فرار کنه. همین قضیه ناشرهارو مجبور میکنه تا توی دوماه اول عنوانی در خورد منتشر کنن وگرنه استیم دست گیمرهاشو توی پس گرفتن پولشون و پس دادن اون بازی باز گذاشته.

تازه اگر شما یکی از کسایی هستین که گول مارکتینگ این بازی رو خوردین و اشتباها این بازی رو خریدین، باید بگم خبرای خوبی براتون دارم چرا که اگر حتی بیشتر از 2 ساعت هم این بازی رو رفتین میتونین همین الان درخواست برگشت پولتون رو بزنین و بی چون و چرا پولتون رو از استیم پس بگیرین و دفعه بعدی تلاش کنین روی عنوان خرجش کنین که از موفقیتش مطمئن هستین.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید