واردات خودروهای خارجی فوتبالیست ها کنسل شد

  • توسط: admin
واردات خودروهای خارجی فوتبالیست ها کنسل شد


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، تصمیمات و تصویب نامه‌ های مربوط به واردات خودروهای خارجی توسط فوتبالیست‌ها توسط هیات وزیران که تصویب نامه‌ها به اختیارات اجرایی مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت مرتبط بودند، توسط هیات عمومی دیوان عدالت اداری ابطال شد. این ابطال به دلیل ایجاد تبعیض ناروا بین ورزشکاران اعلام شده است.

پس از صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی قطر، از سوی هیات وزیران مصوب شد که امتیاز واردات خودرو به بازیکنان تیم ملی داده شود که این موضوع اعتراضات گسترده ورزشکاران سایر رشته‌های ورزشی را به دنبال داشت که دیوان عدالت این موضوع را در صحن به رای گذاشت و در نهایت رای به ابطال این تصویب نامه هیات وزیران داد.

البته پیش از این چند بازیکن خودروهای خود را به ایران وارد کرده‌اند که البته مشخص نیست از سوی راهنمایی رانندگی پلاک شده‌اند یا خیر. پیش از این سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور گفته بود: تا مصوبه صریح دولت را نبینیم، اجازه پلاک شدن خودروهای وارداتی توسط بازیکنان تیم ملی فوتبال را نمی‌دهیم. خودروهای لوکس و آمریکایی که عامل تفاخر است را پلاک نمی‌کنیم. بعضی از این خودروها هم مشکلات گمرکی دارند ولی باید بگویم تا الان هیچکدام از آنها پلاک نشده است.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید