نیسان آبی در آتش سوخت

  • توسط: admin
نیسان آبی در آتش سوخت


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در مورد حادثه شب گذشته اظهار کرد: ساعت ۲۲:۳۸ دقیقه شب گذشته یک مورد آتش‌ سوزی در یک ملک واقع در میدان دریاچه به سمت چهار راه طبیعت خیابان میرکمالی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد. بلا فاصله دو ایستگاه آتش‌نشانی با امکانات کامل به محل اعزام شدند.

وی افزود: آتش‌نشانان با رسیدن به محل حادثه مشاهده می‌کنند، در یک ملک کوچک یک نیسان گازسوز از قسمت موتور در حال حریق و گسترش به بخش های دیگر خودرو است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: نیسان در مجاورت یک اتاق حدودا ۱۵ متری بود که آتش به اتاق هم سرایت کرده بود و لوازم داخل اتاق هم شعله وربود. یک مرد حدود ۴۷ ساله در کنار نیسان بود که دچار سوختگی شدید شده بود و آتش‌نشانان این فرد را به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل دادند.

به گزارش سایت شهر، سید جلال ملکی در پایان با اشاره به این که حریق خاموش و از گسترش آن جلوگیری شد، خاطرنشان کرد: صحنه حادثه تحویل عوامل انتظامی شد تا کارشناسان با بررسی، علت حادثه را مشخص کنند.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید