به نرخ دولتی میوه شب یلدا را بخرید

  • توسط: admin


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، سید مجتبی حسینی، در جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان همدان روز سه‌شنبه ۲۸ آذر، اعلام کرد که در روز های اخیر، قیمت مرغ تغییراتی را تجربه کرده است. وی افزود: “امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان تصمیم گرفته شد که قیمت مصوب مرغ در بازار همدان را ۸۵ هزار تومان تعیین کردیم و هر گونه افزایش بالاتر از این نرخ، مورد تخلف صنفی قرار خواهد گرفت.”

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان نیز با اشاره به تدوین سند سه ساله تحول استان، گفت: انتظار است با افزایش ظرفیت‌های موجود در بخش صنعت، معدن و کشاورزی همدان در بخش‌های مختلف، استان بتواند به سهم هشت درصدی رشد دست پیدا کند.

تورج الوانیان اظهارکرد: خبرهای خوبی از دولت به گوش می‌رسد، براساس برآوردهای اولیه در سه ماهه ابتدای امسال رشد اقتصادی ۶.۲ درصدی اتفاق افتاده و برآورد سه ماهه دوم ۷.۱ درصد اعلام شده است که امیدوارم این روند رشد ادامه یابد.

وی با بیان اینکه لایحه بودجه ۱۴۰۳ در حال تدوین است و انتظار است شاهد تصویب این لایحه تا پایان هفته باشیم، یادآور شد: مهمترین دغدغه دولت بهبود معیشت مردم و کاهش نرخ تورم است ضمن اینکه توجه به اقشار کم‌درآمد، شفافیت و اثربخشی از برنامه‌های دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۳ است.

وی با تأکید بر اینکه تداوم پرداخت یارانه نقدی، کالابرگ الکترونیک، یارانه نان، حمایت از تولید و اشتغال در لایحه بودجه منظور شده است، افزود: حمایت از تولید و اشتغال، افزایش سهم مالیات با شناسایی مؤدیان جدید مالیاتی در لایحه بودجه امسال نیز دیده شده است.

الوانیان با بیان اینکه کمیته بهره‌وری استان در حال تشکیل است، خاطرنشان کرد: اولویت‌های اصلی استان شناسایی شده است تا پایان هفته تعیین اولویت‌های اصلی استان مصوب خواهد شد.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید