موتورسواران برای پلیس راهور دردسر شدند!

  • توسط: admin


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین ، سرهنگ حمید طریقت، در گفت‌ و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد که برخی از موتور سواران از این وسیله برای کسب درآمد استفاده می‌کنند و در این راستا تخلفات خطرناکی مرتکب می‌ شوند. او افزود که برخی از این افراد برای سرعت بیشتر و رسیدن به مقصد، قوانین را نادیده گرفته و تخلفات خطرناکی مرتکب می‌شوند، که جبران آن امکان‌ پذیر نیست. این تخلفات شامل عبور از پیاده‌ روها، خطوط ویژه، تونل‌ ها و حتی نادیده گرفتن چراغ‌های قرمز می‌شود.

فرمانده یگان عملیات پلیس راهور تهران بیان داشت : همه ما در ارتقاء فرهنگ ترافیک نقش داریم و موثر هستیم . حتی عابران پیاده که قصد عبور از تقاطع را دارند نیز در این خصوص نقض دارد چرا که برای او چراغ عابر تعریف شده است و نباید از عرض معابر عبور نماید و حتما می بایست از خط کشی عابرین پیاده تردد نماید.

سرهنگ طریقت افزود: اگر از قانون تمکین نشود اثرات منفی آن به ترافیک و جامعه بازخواهد گشت و اولین آسیب را فرد متخلف و خانواده او می بیند.

وی گفت: به موتورسواران توصیه می شود که با اجرای صحیح قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، سلامت خود و دیگران را تضمن نمایند . قطعا خانواده در انتظار شما هستند آنها را منتظر نگذارید.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید