معرفی سریال کره‌ای شب فرا رسیده، چه کسانی نباید این سریال را ببینند؟

 • توسط: admin
معرفی سریال کره‌ای شب فرا رسیده، چه کسانی نباید این سریال را ببینند؟


 

اخیراً بازی مافیا به شدت محبوب شده است. در هر کافه یا گروهی که وارد شویم، مشاهده می‌ شود که چند نفر دور یک میز با شور و شوق در حال بازی مافیا هستند. اما فرض کنید زندگی به گونه‌ ای پیش برود که ما مجبور به بازی مافیا واقعی شویم؟ در اینجا راهنمای سریال کره‌ای “Night has come” به شما معرفی می‌ شود. این سریال به شما این امکان را می‌ دهد که اگر در زندگی واقعی به چالش بازی مافیا برخورد کنید، از ترفندها و حکمت‌ های جالبی که این سریال ارائه می‌ دهد، بهره‌مند شوید. حالا اگر به بازی مافیا علاقه‌ مند نیستید، پیشنهاد می‌ شود که به سریال “شب فرا می‌رسد” سر بزنید‍!

هیجان در سریال Night has come

به گزارش آدرین به نقل از راهنماتو، کسانی که از ترن هوایی بی‌زار هستند بهتر است سریال Night has come را نبینند. این سریال پر است از اتفاقات لحظه‌ای، پر از هیجاناتی که باعث می‌شود دهان ما باز بماند. این هیجانات از اولین قسمت این سریال شروع می‌شود، به هر حال «شب فرا ‌رسیده» سریالی با ژانر درام و ترسناک است. بچه‌های دبیرستانی که به دل تاریکی کشیده می‌شوند و مجبور هستند این بازی را ادامه بدهند. هر لحظه در این بازی، پیچیدگی‌های روایی حیرت‌انگیزی وجود دارد که به ما اجازه نمی‌دهد چشم از سریال برداریم، یا برای قسمت بعد دقیقه‌شماری نکنیم.

1

تعلیق در سریال Night has come

سریال‌ها بر پایه تعلیق شکل می‌گیرند، این به آن معنا است که اگر سریال در ما احساس تعلیق ایجاد نکند، سریال خوبی نیست. اگر می‌پرسید چرا باید به شما بگوییم که اگر سریالی تعلیق نداشته باشد ما در انتظار قسمت بعد نمی‌نشینیم. سریال «شب فرا رسیده» در ایجاد احساس تعلیق به قدری موفق بوده که با پایان یافتن فصل اول در 21 دسامبر سال 2023، مخاطبان را در انتظار فصل بعد گذاشته است. این سریال که از اواسط آذر ماه کلید خورد یا ایجاد ابهام، ذهن پرسشگر مخاطبان را درگیر می‌کند و آنان را به سریال وفادار نگه می‌دارد.

1

جنگ روانی در Night has come

وقتی به دبیرستان می‌رفتید چندبار درگیر جنگ‌های روانی شدید؟ اکیپ‌های مختلفی که علیه شما دسیسه‌چینی می‌کنند یا طردتان می‌کنند! جنگ روانی در سریال «شب فرا رسیده» این چنین سطحی نیست. بچه‌های دبیرستان یویل در یک اردوی میدانی مجبور می‌شوند به شیوه‌ای جدید از جنگ روانی تن دهند. هر کس باهوش‌تر باشد و قدرت استدلال و دفاع از خود را داشته باشد زنده خواهد ماند. کدام یک از دانش آموزان استدلال خوبی ارائه می‌دهند؟ شاید لی یون سو این چنین باشد. اگر جنگ روانی اعصاب شما را به هم می‌ریزد سمت این سریال نروید!

1

بقا در Night has come

اگرچه همه ما می‌دانیم که روزی خواهیم مُرد، اما همگی به گونه‌ای برای بقا دست‌وپا می‌زنیم. هر کداممان دلیل خاصی برای زنده ماندن داریم؛ حتی اگر تنها و طرد شده باشیم. به‌عنوان مثال جونگ وون در سریال «شب فرا رسیده» دانش آموز بسیار درس‌خوان و شاگرد اول کلاس است، اما احساس تنهایی گریبان او را می‌گیرد. با این وجود جونگ وون نیز می‌خواهد زنده بماند. او که تا کنون انزوا را پذیرفته باید با دیگران همکاری کند. آیا این چنین می‌شود؟ آیا او به خود و دیگران اجازه زنده ماندن می‌دهد؟ اگر از آن دسته انسان‌هایی هستید که برای بقا هیچ تلاشی نمی‌کنید، این سریال را نبینید! (اما، مگر می‌شود انسانی برای بقا نجنگد؟)

1

مسئولیت‌پذیری در Night has come

تا به حال دیده‌اید که وقتی به اردو یا پیک نیک می‌رویم یکی از میان جمع مسئولیت همه چیز را برعهده می‌گیرد؟ مادرخرج می‌شود، غذا تهیه می‌کند، مکان مناسبی برای نشستن پیدا می‌کند و غیره. ما هم از او تشکر می‌کنیم و روز خوشی را کنار یکدیگر می‌گذرانیم. در کلاس‌های دبیرستانی چطور؟ دیده‌اید کسی بیش از حد احساس مسئولیت داشته باشد؟ سعی کند عدالت را سرلوحه کارهایش قرار دهد؟ در سریال «شب فرا رسیده» کیم جون هی چنین است. او بسیار قوی است و سعی می‌کند همه چیز را در حالتی مطلوب نگه دارد. اما برخی از ما هستیم که از چنین آدم‌هایی خوشمان نمی‌آید، اگر این چنین هستید این سریال را نبینید!

منطق در Night has come

اگرچه ممکن است ما منتظر فصل دو باشیم، اما حفره‌هایی در این سریال وجود دارد که شاید دلیلی منطقی و محکم برای ندیدن این فیلم به وجود آورد. در واقع ما تا اینجا نکات جالب و مثبت سریال «شب فرا رسید» را بررسی کردیم. اما، در این سریال اتفاقاتی می‌افتد که سیر علت و معلولی را به هم می‌زند و شاید ما را از دیدن آن دلزده کند. به‌عنوان مثال، ما پیش داستان مناسبی برای زندگی جون هی در سریال ندیده‌ایم. به همین خاطر نمی‌دانیم او چرا فوبیای استخر دارد! بهتر است بیش از این چیزی نگوییم تا داستان برای شما لو نرود، اما اگر انسانی هستید که نبود منطق در یک روایت شما را آزار می‌دهد این سریال را نبینید!

 

 • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط
فیلم و سینما
این بازیگر از همسر ثروتمندش جدا شد | علت چه بود؟
 • ۵ دی ۱۴۰۲
 • -
 • 27 بازدید
فیلم و سینما
فیلمبرداری سریال رویای نیمه شب آغاز شد
 • ۵ دی ۱۴۰۲
 • -
 • 30 بازدید
فیلم و سینما
فیلم کت چرمی اکران آنلاین شد
 • ۵ دی ۱۴۰۲
 • -
 • 24 بازدید

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید