متقاضیان کارت سوخت بخوانند | خبر فوری

  • توسط: admin


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، پیگیری کارت سوخت برای ماشین‌ های صفر و کارکرده (تعویض پلاکی) امکان‌ پذیر است به شش روش:

1. پیگیری کارت سوخت از پست

برای پیگیری کارت سوخت از پست، باید وارد سامانه najatracking.post.ir شوید و نوع مدرک را کارت سوخت انتخاب کنید. سپس، شماره VIN خودرو را وارد کنید. پس از ورود این شماره، اطلاعات مرسوله پستی مثل کد رهگیری، زمان تحویل و … نمایش داده می‌شود.

2. پیگیری کارت سوخت از پلیس +10

برای پیگیری کارت سوخت از پلیس +10، باید با در دست داشتن مدارک خودرو (شناسنامه، کارت ملی و بیمه نامه شخص ثالث) به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید. کارشناسان این مراکز پس از بررسی مدارک شما، کد رهگیری مرسوله کارت سوخت را در اختیارتان قرار می‌دهند.

3. پیگیری کارت سوخت از طریق تماس تلفنی

برای پیگیری کارت سوخت از طریق تماس تلفنی، باید با شماره 84470000-021 واحد ارتباط با مشتریان اداره پست یا 09627 شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی تماس بگیرید.

4. پیگیری کارت سوخت از طریق سایت epolice.ir

برای پیگیری کارت سوخت از طریق سایت epolice.ir، باید وارد این سایت شوید و روی دکمه خدمات اینترنتی بزنید. سپس، وارد پروفایل خود شوید و به بخش خدمات راهور و سپس استعلام وضعیت کارت سوخت خودرو مراجعه کنید. پس از آن، شماره پلاک خودرو را وارد کنید. وضعیت کارت سوخت جدید یا المثنی شما نمایش داده می‌شود.

5. پیگیری وضعیت کارت سوخت از سامانه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی

برای پیگیری وضعیت کارت سوخت از سامانه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، باید وارد سامانه gts.niopdc.ir/cart/SearchCard شوید. سپس، شماره VIN خودرو را وارد کنید. وضعیت کارت سوختتان نمایش داده می‌شود.

6. پیگیری کارت سوخت از طریق پیامک

برای پیگیری کارت سوخت از طریق پیامک، باید کد VIN خودرو به‌صورت V*VIN را به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ پیامک کنید

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید