قیمت یورو امروز ۳ دی ماه ۱۴۰۲

  • توسط: admin


قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو به قیمت ۵۵۳۸۳ تومان معامله شد. این نرخ نسبت به معاملات روز گذشته، ۳۹۱ تومان افزایش یافت. صرافی ملی نیز امروز قیمت خرید یورو را ۴۶۸۰۵ تومان و قیمت فروش را ۴۷۲۷۸ تومان اعلام کرد. همچنین، مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۷۲۷۸ تومان تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد دی ماه
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول دی ۵۵۳۸۳

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۵۵ هزار و ۳۸۳تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۳۹۱ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته افزایش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسان، در بازار آزاد تهران ۵۴۹۹۲قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با افزایش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۷ هزار و ۲۷۸ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲ هزار و ۸۵۸ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو  ۴۷ هزار و ۱۷۴ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲ هزار و ۶۴۵ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۶ هزار و ۸۰۵ برای خرید و ۴۷ هزار و ۲۷۸ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته افزایش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۶ هزار و ۶۷۲ برای خرید و ۴۷ هزار و ۱۷۴ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند.  با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید