قیمت یورو امروز ۲۹ آذر ماه ۱۴۰۲ چند شد ؟

  • توسط: admin
قیمت یورو امروز ۲۹ آذر ماه ۱۴۰۲ چند شد ؟


قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش آدرین به نقل از اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو با قیمت ۵۴,۹۵۵ تومان معامله شد. این نشان می‌ دهد که قیمت هر یورو نسبت به روز گذشته ۴۸ تومان کاهش یافته است. در صرافی ملی، نرخ خرید یک یورو ۴۶,۲۹۴ تومان و نرخ فروش آن ۴۶,۹۱۰ تومان اعلام شده است. همچنین مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز با مبلغ ۴۶,۹۱۰ تومان تعیین کرده است.

 

 

قیمت یورو در بازار آزاد آذر ماه
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول آذر ۵۴۷۳۲ ۵۴۸۱۳
هفته دوم آذر ۵۵۱۶۷ ۵۵۰۶۰ ۵۵۲۷۸ ۵۵۱۹۲ ۵۵۶۸۲ ۵۵۴۵۶
هفته سوم آذر ۵۵۴۵۲ ۵۵۰۴۰ ۵۴۷۹۹ ۵۴۵۵۰ ۵۴۴۲۵ ۵۴۴۴۱
هفته چهارم آذر ۵۴۵۰۶ ۵۴۴۹۲ ۵۴۴۸۵ ۵۴۴۱۷ ۵۴۴۰۹ ۵۴۴۵۵
هفته پنجم آذر ۵۴۹۶۶ ۵۴۹۶۶ ۵۵۰۳۰ ۵۴۹۵۵

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۵۴ هزار و ۹۵۵ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۶۴ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته افزایش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسانات کاهشی ، در بازار آزاد تهران ۵۵۰۳۰ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با افزایش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۶ هزار و ۹۱۰ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲ هزار و ۶۴۵ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو  ۴۶ هزار و ۷۶۲ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲ هزار و ۵۱۱ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۶ هزار و ۲۹۴ برای خرید و ۴۶ هزار و ۹۱۰ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته افزایش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۵ هزار و ۶۵۲ برای خرید و ۴۶ هزار و ۷۶۲ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند.  با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید