قیمت مرغ با این خبر مهم تغییر می کند ؟

  • توسط: admin
قیمت مرغ با این خبر مهم تغییر می کند ؟


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، ب رئیس جهاد کشاورزی استان تهران اعلام کرد: با تلاش‌ های پیوسته و هماهنگی با اتحادیه‌ها، کشتارگاه‌ ها و سایر تشکل‌ ها، هر روز حدود ۱۳۰۰ تا ۱۴۰۰ تن گوشت مرغ گرم را در شهر تهران و ۱۶ شهرستان تابعه توزیع می‌ کنیم. او افزود: جهاد کشاورزی تنها مسئول تأمین و مدیریت عرضه گوشت مرغ با قیمت مصوب است و نظارت بر مراکز فروش میوه و تره‌ بار از طریق جهاد کشاورزی انجام می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: میادین میوه و تره‌بار عمده استان تهران و امین‌آباد به‌عنوان پایانه و سکوی عرضه وظیفه توزیع گوشت مرغ تأمین‌شده توسط جهاد کشاورزی استان را به کاسبین سطح شهر، اصناف، رستوران‌ها، پزنده‌ها، پادگان‌ها و سایر مراکز عرضه با قیمت عمده ۷۳هزار تومان به‌عهده دارند.

وی قیمت این کالای پروتئینی را در این میادین ۷۳ تا ۷۸ هزار تومان عنوان کرد و افزود: روزانه ۳۰۰ تن مرغ منجمد نیز در سطح میادین، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و شهرستان‌ها درحال عرضه است و قیمت‌ها تحت نظارت بازرسین قرار دارد.

برادری نیاز روزانه استان تهران به گوشت مرغ را ۱۴۰۰ تن اعلام کرد و گفت: ۴۰درصد این میزان با قیمت مصوب در میادین میوه و تره‌بار به‌صورت عمده و خرده توزیع می‌شود و مابقی نیز از طریق کشتارگاه‌های استان و استان‌های معین تأمین می‌شود.

وی با اشاره به عرضه گسترده گوشت قرمز بیان کرد: در زمان حاضر به‌منظور تنظیم بازار، گوشت قرمز گوسفندی به‌صورت شقه با قیمت هر کیلوگرم ۲۸۲ هزار تومان، گوشت قرمز گوساله به‌صورت بسته‌بندی با قیمت ۲۹۹ هزار تومان و گوشت قرمز گوساله و گوسفند منجمد قطعه‌بندی با قیمت هر کیلوگرم از ۲۱۵ تا ۲۲۰ هزار تومان توزیع می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اضافه کرد: این اقلام با هدف سهولت در دسترسی شهروندان علاوه بر میادین، در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و شهرستان‌ها نیز بدون محدودیت در حال توزیع است و کمبودی در بازار نداریم.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید