قیمت رانا دست دوم و صفر در بازار خودرو + جدول 5 دی ماه ۱۴۰۲

  • توسط: admin
قیمت رانا دست دوم و صفر در بازار خودرو + جدول 5 دی ماه ۱۴۰۲


به گزارش آدرین به نقل از سرویس خودروی اقتصادآنلاین، طبق آخرین اطلاعات موجود در بازار، هزینه رانا پلاس مدل ۱۴۰۲ حدود ۴۸۵ میلیون تومان در محدوده قیمتی قرار دارد. همچنین، قیمت حداکثری برای نسخه سقف شیشه‌ ای از رانا پلاس مدل ۱۴۰۲ در بازار به ۵۲۵ میلیون تومان می‌ رسد. همچنین، هزینه رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ نیز به ۴۷۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

قیمت رانا صفر در بازار

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
رانا پلاس ۱۴۰۲| ایران خودرو صفر ۴۸۵,۰۰۰,۰۰۰
رانا پلاس ۱۴۰۱| ایران خودرو صفر ۴۷۵,۰۰۰,۰۰۰
رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲| ایران خودرو صفر ۵۲۵,۰۰۰,۰۰۰
رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۱| ایران خودرو صفر ۵۱۰,۰۰۰,۰۰۰

بر اساس قیمت خودروهای کارکرده امروز، قیمت رانا پلاس سال ۹۹ با کارکرد ۳۶ هزار کیلومتر ۴۳۵ میلیون تومان است. قیمت رانا پلاس سقف شیشه ای مدل ۱۴۰۰ با ۳۰ هزار کارکرد ۴۸۲ میلیون تومان اعلام شده است. همچنین قیمت  رانا LX مدل ۹۳ با کارکرد ۲۱۱ هزار در بازار ۳۰۰ میلیون تومان است.

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
رانا پلاس ۱۴۰۱ ۳۱,۰۰۰ ۴۶۰,۰۰۰,۰۰۰
رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۰ ۳۰,۰۰۰ ۴۸۲,۰۰۰,۰۰۰
رانا پلاس ۱۳۹۹ ۳۶,۵۰۰ ۴۳۵,۰۰۰,۰۰۰
رانا LX ۱۳۹۳ ۲۱۱,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰

رانا خودرویی محصول شرکت ایران خودرو است که بر روی پلتفرم پژو ۲۰۶ اس‌دی ساخته شده‌است.این خودرو پس از سمند و تیبا، سومین خودرو ملی به‌شمار می‌رود.این خودرو در کلاس B خودروهای صندوق‌دار قراردارد و پلت‌فرم استفاده شده در این خودرو همان پلت‌فرم پژو ۲۰۶ است.  رانا به فرمان هیدرولیک، کولر، ترمز ABS، شیشه بالابر جلو و عقب برقی، آیینه‌های برقی و قفل مرکزی مجهز است. در رانا پلاس سقف شیشه‌ای، موتور TU۵P که در تارا نیز به کار برده شده‌است استفاده می‌شود و گیربکس آن شش دنده دستی است. این موتور در واقع نسخه ایرانیزه شده موتور EC۵ پژو است، که طبق گفته مسئولان ایران خودرو در آینده به مرور جایگزین موتور TU۵ خواهد شد.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید