قیمت جدید خودروهای چینی را اعلام شد / شورای رقابت چه قیمتی داد ؟

  • توسط: admin
قیمت جدید خودروهای چینی را اعلام شد / شورای رقابت چه قیمتی داد ؟


به گزارش آدرین به نقل از سرویس خودروی اقتصادآنلاین، ساعاتی پیش اطلاعیه آخرین تصمیمات شورای رقابت در مورد قیمت خودر منتشر شد. بر این اساس قیمت جدید فیدلیتی پرستیژ و ریسپکت ۲ اعلام شد.

قیمت نمایندگی فیدلیتی پرستیژ

بر اساس نظر شورای رقابت درباره قیمت محصولات بهمن موتور، قیمت کارخانه فیدلیتی پرستیژ ۵ نفره و ۷ نفره به ترتیب یک میلیاردو۳۷۵ میلیون و یک میلیاردو۳۷۸ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت کارخانه فیدلیتی پرستیژ – آذر ۱۴۰۲

نام محصول قیمت (تومان)
فیدلیتی پرستیژ
۵ نفره
۱.۳۷۵.۰۰۰.۰۰۰
فیدلیتی پرستیژ
۷ نفره
۱.۳۷۸.۹۰۰.۰۰۰

بر اساس جدیدترین قیمت محصولات بهمن موتور، قیمت کارخانه ریسپکت ۲، ۹۴۷ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت کارخانه ریسپکت ۲

نام محصول قیمت پایه (تومان)
ریسپکت ۲ ۹۴۷.۷۰۰.۰۰۰

مشخصات فنی فیدلیتی پرستیژ

فیدلیتی پرستیژ در دو تیپ ۵ و ۷ نفره و با پیشرانه ۱.۶ لیتری توربوشارژ نیز به بازار می آید. این پیشرانه، که با مهندسی AVL اتریش همراه است، ۱۹۷ اسب بخار را با گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر (از دور موتور ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰) تولید می کند و توان خود را از طریق جعبه دنده ۷ سرعته اتوماتیک به چرخ های جلوی این کراس اوور می رساند.

مشخصات فنی ریسپکت ۲

ریسپکت ۲ که نسخه ارتقا یافته ریسپکت پرایم است ار نظر فنی با نسخه قبلی تفاوتی ندارد. اما از لحاظ امکانات، شیفتر گیربکس ریسپکت به نسخه الکترونیکی تغییر یافته و کلاستر نیز دیجیتالی شده است. این خودرو به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو شارژر با فناوری AVL اتریش مجهز است که ۱۵۴ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۳۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده این سدان بهمن موتور از نوع CVT با قابلیت تعویض دنده ۹ سرعته مصنوعی است.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید