سیسمونی 9 میلیاردی + عکس

  • توسط: admin
سیسمونی 9 میلیاردی + عکس


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، سرهنگ مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی، مامورین این پلیس موفق به کشف انبار دپوی کالای قاچاق در محدوده کهریزک شدند.

وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری کالای خارجی در انباری در آدرس کهریزک، خیابان انبار مخابرات، کوچه طاهر تخلیه و دپو شده که این کالای خارجی توسط خودورهای شوتی به این مکان منتقل و سپس به وسیله وانت به بازار ارسال می‌شدند.

سرهنگ افشاری گفت: مامورین این پلیس، محل موصوف را بازرسی کردند و مشخص شد محل یک باب انبار کالا بوده که در سامانه انبارها نیز ثبت نشده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع فلاکس، لیوان ماگ و پک تبدیل شارژ تلفن همراه در محل دپو و سند گمرکی مربوطه به تاریخ دی ماه ۱۴۰۰ ارائه در صورتیکه تاریخ تولید کالاهای موجود سال ۲۰۲۳ بوده که همخوانی نداشته و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی است.

این مقام انتظامی گفت: کالاها شامل ۵۶۴ کارتن لوازم سیسمونی کودک تولید کشور ایتالیا بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۹۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، متذکر شد: ورود کالای قاچاق و ارز به کشور باعث ورشکستگی کارخانجات و بیکار شدن کارگران ایرانی می‌شود لذا از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه قاچاق یا احتکار کالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید