دکور میز کارتو شیک تر کن + آموزش 5 ترفند جادویی

  • توسط: admin
دکور میز کارتو شیک تر کن + آموزش 5 ترفند جادویی


 

آدرین- هر زمان که اقدام به مرتب کردن میز کارتان و ایجاد یک دکوراسیون خاص برای آن می‌ کنید، خودتان را در حالت نشسته پشت میز تجسم کنید و سپس تصمیم بگیرید که چگونه وسایل را بچینید. وقتی که شما در حال نشستن پشت میز هستید، ممکن است اهمیت زیادی به این موضوع ندهید، اما وسایل مرتبط با کار، نشان‌ دهندهٔ خُلق و خوی شما به دیگران است. این همه نیست؛ میز کار نیز می‌ تواند بر روی خُلق و خوی شما تأثیر بگذارد. آیا باور دارید؟ به عکس کاور نگاه کنید، آیا به نظر شما همه چیز زنده و پر از احساس نیست؟ اگر هر یک از کارمندان کمی از خلاقیت خود استفاده کنند، تاثیرات قابل توجهی خواهد داشت. حالا آیا بهتر نیست که با راهنمایی‌ ها، میز کار خود را با یک دکوراسیون خاص، شیک و مرتب تزئین کنید و از فردا شخصیت منحصر به‌ فرد خود را به رئیس، همکاران یا حتی افرادی که با شما در یک محیط زندگی مشترک هستند، نشان دهید؟

1. میز کارتان را منحصربه‌فرد کنید!

به گزارش آدرین به نقل از راهنماتو، دنیای امروز، دنیای فوران خلاقیت‌ها است. هر ذهن، با ارائه یک ایده توانسته است فضایی زیباتر در دنیا برای ما بسازد. برای روی میز کار نیز لوازم بسیار زیادی وجود دارند که می‌توانند به دست هنرمندان یا خودتان شخصی‌سازی شوند. به‌عنوان مثال، تقویم، دفتر و حتی لوازم تحریر می‌تواند دقیقا منطبق بر شخصیت، حرفه و حتی اسم و فامیل شما باشد. با تهیه کردن چنین لوازمی می‌توانید میز کارتان را شخصی‌سازی کنید. در این صورت خودکار و لوازم دیگرتان را در محل کار یا منزل گم نخواهید کرد!

1

2. برای دکوراسیون روی میز کار از اکسسوری استفاده کنید!

ما همواره بر این باور هستیم که باید کمتر از وسایل تزئینی برای روی میز کار استفاده کنیم چراکه آن را شلوغ می‌کنیم. اما، اگر از اکسسوری‌های کارآمد استفاده کنیم یا گوشه‌ای دنج از میز کار را برای این منظور در نظر بگیریم چطور؟ در ادامه چند نوع اکسسوری که میز کار شما را شیک می‌کند و بر خلق‌وخوی شما تاثیر مثبتی می‌گذارند را معرفی می‌کنیم:

1

استفاده از گلدان و گل‌های شکوفه‌مانند با رنگ‌های آرامش‌بخش مثل آبی یا صورتی ملایم که می‌توانند بهار را به میز کار شما بیاورند.

استفاده از عود و شمع‌های خوش‌بو برای چیدمان روی میز کار که بتواند هاله شما را از تمامی انرژی‌های منفی پاک کرده و احساس خوشایندی به اطرافیان شما نیز بدهد.

استفاده از سینی‌های دکوراتیو در چیدمان میز کار برای قرار دادن لیوان، بشقاب، شکلات‌خوری و تنقلاتی که دوست دارید حین کار میل کنید و به همکاران خود نیز تعارف کنید!

1

استفاده از کتاب‌ها برای چیدمان میز کار که روزانه به آن‌ها احتیاج پیدا می‌کنید یا به حرفه شما ارتباط دارد. گاهی نام و تصاویر کتاب‌ها می‌توانند نکاتی را به شما یادآوری کنند و برایتان الهام‌بخش باشند.

استفاده از آباژور یا چراغ مطالعه برای چیدمان میز کار تا زمانی که احساس می‌کنید نور بیشتری احتیاج دارید از آن بهره ببرید.

3. از نظم‌دهنده‌ها برای چیدمان روی میز کار استفاده کنید!

به جرات می‌توان گفت خلاقانه‌ترین ایده‌ای که این روزها ترند شده است، ساخت انواع نظم‌دهنده‌ها است. ما می‌توانیم از آن برای چیدمان روی میز کار یا داخل کشو‌های میز نیز استفاده کنیم. نظم‌دهنده‌ها می‌توانند برای قرار دادن لوازم تحریر، برگه‌ها به ترتیب اولویت برای کار و حتی نظم دادن به لوازم شخصی موثر باشند. استفاده از این وسیله باعث می‌شود که شما میزی مرتب‌تر داشته باشید و در ذهن دیگران شخصیتی باسلیقه از خود بسازید.

1

4. اصل تقارن و رنگ‌پردازی را برای چیدمان میز کار رعایت کنید!

رنگ‌ها مستقیما بر هوش، هیجان و آرامش شما تاثیر می‌گذارند، رنگ مورد علاقه‌تان را پیدا کنید. قطعا برخی از رنگ‌ها هیجان و رغبت شما به کار کردن را افزایش می‌دهند و برخی دیگر آرامش شما را فراهم می‌کنید. از هر دو رنگ برای چیدمان روی میزکارتان استفاده کنید. بعلاوه، سعی کنید از اصل تقارن نیز پیروی کنید. برای این منظور پس از چیدن میز کار از دور به آن نگاه کنید. به نظرتان بخشی از میز بر بخش دیگر سنگینی نمی‌کند؟ وزن هیجانی و حجمی تمام لوازمی که روی میز هستند را در نظر بگیرید و بعد آن را به طور مساوری بر روی میز کارتان بچینید.

1

5. از تم‌ها برای چیدمان میز کارتان الهام بگیرید!

برخی از ما عاشق ماه هستیم، برخی دیگر با دیدن برگ‌های زرد پاییزی به هیجان می‌آییم. بهتر است حین انتخاب لوازم روی میز کار، از یک تم استفاده کنیم. (به عنوان مثال می‌توانیم لیوان، دفترچه، لوازم تحریر و غیره را با این تم تهیه کنیم). در این صورت برای انتخاب رنگ نیز کارمان آسان‌تر خواهد شد. فراموش نکنید که این تم‌ها می‌توانند برای شما الهام‌بخش باشند. فرض کنید که طراح لباس هستید و به روباه علاقه دارید، قطعا با دیدن اندام یک روباه ذهنتان ایده‌هایی نوین خلق می‌کند. البته این نکته فقط مربوط به هندمندان نمی‌شود، حتی اگر یک طراح صنعتی هم باشید می‌توانید تمی الهام‌بخش برای خود پیدا کنید و از دیدن آن به هیجان بیایید.

1

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید