خودروهایی که اشک صاحبان خود را در آوردند!

  • توسط: admin


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، دنا پلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک و رانا پلاس با سقف پانوراما (شیشه‌ای) فصل پاییز را به بدترین شکل به پایان رساندند.

مقایسه قیمتی هفته اول مهر امسال با هفته آخر آذر نشان می دهد  قیمت دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک در بازه یاد شده افتی حدود ۰.۶ درصدی را به خود دیده است. این محصول اتوماتیک ایران خودرو در پایان هفته اول مهر ۱۴۰۲ با قیمتی حدود ۸۱۰ میلیون تومان در بازار حاضر بود اما در نهایت قیمت دنا با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک در شب یلدا ۸۰۵ میلیون تومان در بازار تعیین شد تا اشک صاحبان این محصول لوکس بازار خودروهای پُرتقاضا در بیاید.

البته صاحبان دنا با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک تنها نبودند و دارندگان رانا پلاس با سقف پانوراما (شیشه ای) نیز آنها را همراهی کردند.

رانا پلاس با سقف پانوراما (شیشه ای) وضعیت به مراتب بدتری را در پاییز ۱۴۰۲ تجربه کردند. این محصول ایران خودرو در پایان اولین هفته از هفتمین ماه سال با قیمت حول و حوش ۵۴۰ میلیون تومان در بازار خودرو داد و ستد شد. اما همین خودرو در آخرین روز پاییز قیمتش افتی حدود ۱۵ میلیون تومانی را به خود دید. چنانچه بخواهیم افت قیمتی رانا پلاس با سقف پانوراما را به زبان درصد بیان کنیم، این خودرو در بازه سه ماهه بیش از ۲.۵ درصد از قیمت خود را از دست داده است.

بنابراین می توان گفت رانا پلاس با سقف پانوراما در انتهای جدول قیمتی خودروهای پُرتقاضای بازار خودرو در پاییز ۱۴۰۲ قرار گرفت.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید