توییتر برای ایلان ماسک دردسر شد!

  • توسط: admin
توییتر برای ایلان ماسک دردسر شد!


 

به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، با بررسی گزارش بلومبرگ مشخص شده است که صبح پنجشنبه بیش از ۹۰,۰۰۰ کاربر در X (توییتر سابق) با مشکلات قطعی مواجه شدند. این قطعی، شدید ترین قطعی در زمانی است که توییتر توسط ایلان ماسک در اکتبر ۲۰۲۲ تصاحب شد. اطلاعات Google Trends نشان می‌ دهد که بسیاری از کاربران در هنگام قطعی به سمت توییتز مارک زاکربرگ رفته‌ اند.

کاربران X با گزارش‌های پراکنده در طول شب، قطعی پلت‌فرم در Downdetector را بین ساعت‌های ۱۲ صبح تا ۳ بامداد به وقت شرقی روز پنجشنبه گزارش کردند. تقریباً ۷۰٪ از قطعی‌ها از سوی کاربران برنامه X رخ داده است که بر کاربران در سراسر جهان تأثیر می‌گذارد. در همان ساعات، جستجوهای گوگل برای تردز در ایالات متحده به اوج خود رسید و به بالاترین میزان علاقه خود در هفته رسید. Threads همچنان در برابر X خسته کننده است، اما برنامه متا به طور مداوم کاربران را به عنوان یک جایگزین پایدار جذب کرده است.

ایلان ماسک به خاک سیاه نشست/ توییتر با بزرگترین قطعی تاریخ خود روبه‌رو شد!

X در ماه‌های اخیر مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را اضافه کرده است، از جمله آگهی‌های شغلی و ربات چت هوش مصنوعی Grok. علیرغم نوآوری ها، این پلتفرم همچنان کاربران را به تردز هدایت می‌کند به طوری که تنها در سه ماه تعداد کابران تردز به ۱۰۰ میلیون کاربر ماهانه نزدیک شده است. به گفته TechCrunch، X این روزها با کاهش قابل توجهی از کارکنان تقریباً ۲۰۰۰ نفر کار می‌کند که از بیش از ۷۰۰۰ نفر قبل از تصاحب ماسک کاهش یافته است.

دلیل قطعی در حال حاضر مشخص نیست. X در اوایل این هفته در ۱۸ دسامبر یک به‌روزرسانی، نسخه ۱۰.۲۱ را دریافت کرد که ادعا می‌کرد بهبودهایی انجام داده و باگ‌ها را برطرف کرده است. با این حال مشخص نیست که آیا این به‌روزرسانی با قطعی‌ها مرتبط هستند یا خیر. اخبار مربوط به خاموشی، تحت #TwitterDown، در X ترند بود و نشان می‌داد که چگونه نام جدیدی که ایلان ماسک انتخاب کرده است، برای پلتفرم ناموفق بوده است. با وجود شوخی‌های کریس باک، مدیر اجرایی که گفته بود ممکن است ۹ ماه آینده رونق جمعیتی داشته باشد، X هنوز در مورد این قطعی اظهار نظر نکرده است.

دردسر بزرگ توییتر برای ایلان ماسک!

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید