بیمه شدگان تامین اجتماعی بخوانند | خبر فوری

  • توسط: admin
بیمه شدگان تامین اجتماعی بخوانند | خبر فوری


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین ؛ سه میلیون و شصت هزار بازنشسته در انتظار اجرای تصویب قانونی همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان قرار دارند. مسئله حقوق بازنشستگان همواره یکی از چالش‌ های بزرگ تمام دولت‌ ها بوده است. میزان دریافت حقوق بازنشستگان همواره باعث نارضایتی گسترده این گروه از افراد می‌ شود. تعیین این میزان در هر سال همیشه با تنش و نگرانی همراه بوده و برای بسیاری از بازنشستگان موجب نا اطمینانی شده است. در این شرایط، میر هاشم موسوی، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، خبر خوشی را برای بیمه‌شدگان این سازمان اعلام نمود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: دولت سیزدهم تاکنون ۱۷۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات این سازمان را با کیفیت مناسبی پرداخته که سبب تسویه ۱۰۶ هزار میلیارد تومانی بدهی سازمان به نظام بانکی و سرمایه گذاری ۵۰ هزار میلیارد تومانی آن شده است.

میرهاشم موسوی در جلسه اعضای هیات مدیره کانون عالی بازنشستگی افزود: با تسویه ۷۰ هزار میلیارد تومان دیگر از مطالبات سال جاری سازمان، این مبلغ نیز به بخش سرمایه‌ گذاری می‌رود تا به این شکل بیش از ۱۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه ‌گذاری جدید در این دوره صورت بگیرد.

وی با یادآوری اینکه برکات ناشی از خدمت به بازنشستگان به سازمان تامین اجتماعی می رسد، برضرورت توسعه کمی و کیفی خدمات به خانواده بزرگ تأمین اجتماعی بخصوص بازنشستگان تاکید کرد و افزود: تصمیم‌های مختلفی که در بخش‌های مختلف سازمان تامین اجتماعی گرفته می‌شود، باید به اقتضای شرایط و وضعیت سازمان باشد اگرچه تا ادای حق به صورت مطلوب، فاصله داریم.

موسوی توسعه خدمات درمانی به جامعه بیمه شدگان تامین اجتماعی را مورد توجه قرار داد و با اشاره به رویکرد مثبت و همراهی کامل دولت سیزدهم در خصوص توسعه خدمات به بازنشستگان گفت: در دولت مردمی سیزدهم، شخص رییس جمهور، معاون اول، هیات دولت و همچنین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همواره در تصمیم‌گیری ‌ها با توسعه خدمات به ذینفعان سازمان تاکید و همراهی داشته و از رویکرد تحولی این سازمان و ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات حمایت کرده‌اند.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید