باند سارقان مسلح جاده‌ای منهدم شد

  • توسط: admin


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، سردار یحیی الهی اعلام کرد که به دنبال وقوع یک جرم سرقت محموله در مسیر های حمل و نقل شهرستان‌ ها، این مسئله به عنوان یک اولویت ویژه به دستور کار پلیس قرار گرفته است. او افزود که با اطلاعات به دست آمده، ماموران پلیس آگاهی استان در کمتر از ۲۴ ساعت، اعضای این گروه سارقان که شامل ۷ نفر سارق و یک مالخر بودند، را در مخفیگاهشان شناسایی کرده‌اند.

فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: ماموران پس از هماهنگی قضایی طی یک اقدام ضربتی همزمان به ۵ نقطه شامل محل اختفاء سارقان و اموال مسروقه ورود که در نهایت ۸ نفر از اعضای این باند شامل ۷ سارق و یک مالخر به همراه یک قبضه سلاح جنگی کلاش و مقادیری فشنگ مربوطه دستگیر و در مخفیگاه آنان یک دستگاه خودرو سمند، یک دستگاه موتورسیکلت و مقادیری اموال مسروقه کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه ۵ دستگاه خودرو شامل ۳ دستگاه سواری و ۲ دستگاه وانت مورد استفاده سارقان نیز توقیف شده است، گفت: اعضای این باند به منظور تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی استان هستند.

سردار الهی در پایان ضمن هشدار به سارقان و هنجارشکن تصریح کرد: پلیس هرگز اجازه عرض اندام به افرادی که به هر نحو بخواهند مخل امنیت و آسایش مردم شوند را نخواهد داد و بدانند برخورد پلیس و دستگاه قضائی با این افراد برخوردی قاطع و پشیمان کننده خواهد بود.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید