این ۱۰ دلیل باعث میشه یک زن عاشق تصمیم به ترک مرد زندگیش بگیره

 • توسط: admin
این ۱۰ دلیل باعث میشه یک زن عاشق تصمیم به ترک مرد زندگیش بگیره


 

به گزارش آدرین به نقل از روزیاتو، بسیاری از مردان معتقدند که زنان مرموز و غیر قابل پیش‌ بینی هستند. این اعتقاد ممکن است تا زمانی که زنان زندگی خود را تغییر داده و وسایل خود را جمع کرده و آنها را ترک می‌ کنند، به واقعیت تبدیل شود. گاهی حتی ممکن است زن در حضور شما، احساسات خود را مخفی کند و بیان نکند، اما در حضور دیگران، حساسیت‌ ها و تصمیماتش را به طور قاطعانه اعلام کند.

اما چه چیزی باعث می شود یک زن حتی زمانی که مرد زندگی اش را عاشقانه دوست دارد، تصمیم به ترک او بگیرد؟ این سؤالی است که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

۱- احساس نمی کند قابل اتکا هستید

1

حتی زن هایی که استقلال و آزادی شان را بسیار دوست دارند هم دل شان می خواهد کسی را داشته باشند که بتوانند در زمان نیاز به او تکیه کنند. و دوره هایی در زندگی زن ها هست (مانند بارداری یا پس از زایمان) که آن ها به کمک مرد زندگی شان نیاز زیادی دارند. تنها یک مرد قابل اتکا می تواند به یک زن احساس راحتی دهد.

۲- از برآورده کردن توقعات تان خسته شده

1

همیشه خوش اندام و بشاش بودن، پختن غذاهای خاص، خواندن کتاب های عمیق و داشتن معاشرت با دوستان شما – این ها خواسته های زیادی است، اینطور فکر نمی کنید؟ اینکه مجبور باشید دائماً انتظارات کسی را برآورده کنید، واقعاً خسته کننده است.

۳- احساس نمی کند برای او خاص هستید

1

منظور صرفاً خیانت کردن نیست. برای زن ها مهم است که ببینند مرد زندگی شان واقعاً آن ها را دوست دارد و با تحسین به زن های دیگر خیره نمی شود.

۴- از بد دلی شما و تلاش هایتان برای کنترل او خسته شده

÷1

صرف یک هفته وقت برای گرفتن رضایت از شما برای یک دیدار چند ساعته ی ساده با دوستان خود و بعد از آن، مجبور شدن به پاسخ دادن به تماس ها و پیام های مداوم شما در تمام آن چند ساعت، کاملاً بی معنی و مضحک است. گوش دادن به سوء ظن های شما و مجبور شدن به توضیح درباره ی یک به یک لایک ها و کامنت های صفحه ی مجازی خود، نشانه ی یک رابطه عاطفی سالم نیست.

به علاوه، اگر دلیل درست و واقعی ای برای اعتماد نداشتن به زن زندگی تان دارید، اصلاً چرا خودتان قبل از او این رابطه را تمام نمی کنید؟

۵- منبع انرژی منفی هستید

÷1

شما همیشه ناراحتید، از امتحان کردن چیزهای تازه استقبال نمی کنید و دائماً هر ایده ای از سوی زن زندگی تان را رد می کنید، چون فکر می کنید مضحک و بی معنی اند. بالاخره یک روزی او صرفاً برای این تصمیم به ترک شما می گیرد که بتواند رشد و پیشرفت کند و زندگی جالب تری برای خود بسازد.

۶- از دو دنیای متفاوت هستید

÷1

در ابتدای رابطه عاطفی، وقتی عشق چشمان مان را کور کرده، نمی توانیم درست فکر کنیم و چیزهای زیادی را نادیده می گیریم، مثل خانواده ای که از آن آمده ایم، یا دوستانی که داریم و غیره. تازه بعد از مدتی که آن تب و تاب فروکش می کند است که متوجه می شویم دوستان مرد مورد علاقه مان کسانی هستند که هرگز حاضر به صحبت با آن ها نیستیم یا خانواده ی زن مورد علاقه مان واقعاً غیر قابل تحمل اند.

۷- رفتار بالغانه ای ندارید

1

زن زندگی تان بچه می خواهد اما شما دل تان می خواهد شغل تان را رها کنید و با دوستان تان جهانگردی کنید. یا شما دل تان یک کنسول بازی جدید می خواهد و چشم تان به دنبال بزرگ ترین تکه ی کیک جشن است. البته استثنائاتی هم هست، اما به طور کلی، زن ها حاضر به تشکیل خانواده و بچه دار شدن با مردی که به بلوغ شخصیتی نرسیده، نیستند.

۸- از رابطه ی یک طرفه تان خسته شده

1

منظور رابطه ای است که در آن فقط یک طرف عشق و توجه نشان می دهد اما از طرف دیگر رابطه چیزی دریافت نمی کند. روابط عاطفی سالم اینگونه نیستند. دو فرد بزرگسال تنها زمانی می توانند باهم باشند که هر دوی آن ها آن رابطه را بخواهند و علاقه ی خود را دائماً چه با زبان و چه با کارهایشان به یکدیگر ابراز کنند.

۹- مطمئن نیست که چه خواسته ای دارید

÷1

هیچکسی دلش نمی خواهد به کسی تکیه کند که برنامه هایش همیشه روی هوا هستند. شما با کسی که دائماً نظرش را تغییر می دهد نمی توانید به چیز جدی ای دست یابید.

۱۰- برنامه هایتان برای آینده ی نزدیک یکی نیست

1

شما می دانید که به دنبال چه هستید و زن زندگی تان هم می داند چه خواسته ای دارد. مشکل اینجا است که برنامه هایتان برای آینده باهم بسیار متفاوت یا حتی در تضاد با یکدیگر است. مثلاً زن زندگی تان به تازگی یک دوره ی طراحی لباس را به پایان رسانده، یک زبان جدید یاد گرفته و به دنبال مهاجرت و پیدا کردن شغل در یک کشور دیگر است. اما شما قصد ترک نه فقط کشورتان، بلکه حتی شهرتان را هم ندارید و به دنبال خرید یک خانه ی کوچک حیاط دار هستید که فاصله ی زیادی هم با خانه ی پدر و مادرتان نداشته باشد.

 

 • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط
اخبار
راهنمای خرید و شناخت بهترین باقلا سبز!
 • ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
 • -
 • 14 بازدید
اخبار
تأثیر باورنکردنی ورزش بر درمان افسردگی!
 • ۲۰ فروردین ۱۴۰۳
 • -
 • 16 بازدید
اخبار
راه های کاهش وزن پس از تعطیلات عید
 • ۱۴ فروردین ۱۴۰۳
 • -
 • 15 بازدید

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید