این خودرو یکسال زودتر تحویل داده می‌شود | خبر خوش برای خریداران ایرانخودرو

  • توسط: admin
این خودرو یکسال زودتر تحویل داده می‌شود | خبر خوش برای خریداران ایرانخودرو


برای ثبت نام کنندگان خودروی سورن پلاس با موتور X۷P که موعد تحویل خودروی آن‌ ها در پاییز ۱۴۰۳ معین شده بود، ایران خودرو یک سوپرایز در نظر گرفته است.

به گزارش آدرین به نقل از اقتصادنیوز، به تأیید اطلاعیه فروش خودروساز ساکن کیلومتر ۱۴ جاده، ایران خودرو اعلام کرده است که آمادگی دارد سورن پلاس با موتور XU۷P را پیش از موعد مقرر واگذار کند.

آبی‌های جاده مخصوص اعلام کردند می‌توانند سورن پلاس با موتور XU۷P را به صورت فروش فورس با موعد تحویل ۹۰ روزه به ثبت نام کنندگان این خودرو که از طرف ایران خودرو پیامک دریافت کرده اند، واگذار کند.

در طرح فروش فوری اعلامی برای سورن پلاس با موتور XU۷P تنها رنگ سفید در نظر گرفته شده است. قیمت کارخانه‌ای این خودرو حدود ۴۶۰ میلیون تومان است که متقاضیان دریافت فوری آن باید در یک نوبت مبلغ یاد شده را به حساب ایران خودرویی‌ها واریز کنند. این اتفاق به آن معناست که متقاضیان سورن پلاس با موتور XU۷P می‌توانند حدود یکسال زودتر به خودروی درخواستی خود دسترسی داشته باشند.

البته این خودروساز طرح پیش فروش را هم برای واگذاری سورن پلاس با موتور XU۷P در نظر گرفته است. آن دسته از مشتریانی که برای سورن پلاس با موتور XU۷P در سامانه یکپارچه فروش نام نویسی کردند، اما به هر دلیل امکان پرداخت یکجای مبلغ نهایی آن را ندارند می‌توانند با پیش پرداختی حول و حوش ۱۸۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، سورن پلاس با موتور XU۷P را پیش خرید کرده و در شهریور ۱۴۰۳ تحویل آن را تحویل بگیرند.

البته امتیاز کسانی که سورن پلاس با موتور XU۷P را پیش خرید می‌کنند این است که می‌توانند انتخاب‌های بیشتری برای رنگ خودروی خود در اختیار داشته باشند. تحویل سورن پلاس با موتور XU۷P در شهریور با رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری متالیک و آبی کبود متالیک امکان پذیر خواهد بود.

با توجه به زمان اعلامی اول برای واگذاری سورن پلاس با موتور XU۷P از سوی ایران خودرو (پاییز ۱۴۰۳) پیش خرید کنندگان سورن پلاس با موتور XU۷P نیز می‌توانند سه ماه زودتر به خودروی مورد نظر خود دسترسی داشته باشند؛ بنابراین ایران خودرویی‌ها با برنامه فروش فوری و همچنین پیش فروش متقاضیانی که یکسال باید برای در اختیار گرفتن خودروی مورد نظر خود در انتظار می‌ماندند را سوپرایز کردند.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید