این خودرو ها سهمیه سوخت خود را با فرمول جدید دریافت می کنند

  • توسط: admin
این خودرو ها سهمیه سوخت خود را با فرمول جدید دریافت می کنند


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین ، احمدی فینی، سرپرست ستاد مدیریت سوخت حمل و نقل کشور، اظهار داشت: طبق ماده ۴۸ قانون بیمه شخص ثالث، برای وسایل نقلیه‌ ای که دارای بیمه شخص ثالث نمی‌ باشند، امکان صدور کارت سوخت وجود ندارد. همچنین، در خصوص عدم تخصیص سهمیه سوخت به این ناوگان، برنامه‌ ریزی در حال اجرا می‌ باشد و این اقدام با تاکید بر اولویت ناوگان حمل و نقل عمومی به انجام خواهد رسید.

سرپرست ستاد مدیریت سوخت حمل و نقل کشور بیان کرد: پس از اجرای موفق ماده ۴۸ قانون بیمه شخص ثالث در بخش ناوگان نفت گازسوز از حدود یک ماه پیش برنامه ریزی جهت نحوه اجرای این قانون در بخش ناوگان بنزین سوز را آغاز کرده ایم .

احمدی فینی تاکید کرد: با اجرای این قانون در بخش خودروهای سنگین، بیش از ۵۰ درصد رانندگان ناوگان سنگین اقدام به تمدید بیمه شخص ثالث خود کردند که منافع بالایی برای کشور به همراه داشته است.

وی  بیان کرد: مطابق پیشنهاد کارگروه راهبری اجرای ماده ۴۸ قانون بیمه شخص ثالث، مقرر شده است تا گام اول اجرای طرح در بخش ناوگان بنزین سوز از ابتدای دی ضمن اطلاع‌رسانی به تمامی دارندگان وسایل نقلیه فاقد بیمه به مدت ۱ ماه، از حوزه ناوگان عمومی سواری (تاکسی ها) با هماهنگی اتحادیه تاکسیرانی و سازمانهای مربوطه صورت می گیرد.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید