این افراد می توانند وام 4 میلیاردی بگیرند!

  • توسط: admin
این افراد می توانند وام 4 میلیاردی بگیرند!


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، افرادی که تمایل به دریافت وام طرح تصنیف دارند، باید حداقل به مدت دو ماه و حداکثر شش ماه، حساب سپرده کوتاه‌مدت عادی یا جاری را باز کنند.

در صورتی که افراد حساب کوتاه مدت داشته باشند، تا پایان زمان تسویه اقساط به اصل پول ۵ درصد سود تعلق می‌گیرد. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات، ارائه ضامن رسمی و داشتن اعتبار شغلی است. مدت زمان بازپرداخت اقساط با توجه به سود و مقدار تسهیلات دریافتی متفاوت خواهد بود. اما حداقل زمان برای بازپرداخت اصل پول ۶ ماه و حداکثر ۲۴ ماه اعلام شده است.

به گزارش رده، با توجه به حداکثر میزان وام، نرخ سود ۱۷ درصدی و مدت زمان بازپرداخت ۲۴ ماهه، میزان هر قسط ۱۹۷ میلیون و ۷۶۹ هزار و ۵۷ تومان اعلام شده است. کل سود تسهیلات به ۷۴۶ میلیون و ۴۵۷ هزار و ۳۵۴ تومان می‌رسد. جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز ۴ میلیارد و ۷۴۶ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۳۵۶ تومان خواهد بود.

برخی خدمات بانک تجارت

یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های دولتی کشور، بانک تجارت نام دارد. این بانک سال ۱۳۵۸ فعالیت خود را آغاز کرد و از آن زمان تاکنون انواع خدمات اعم از سپرده گذاری، تسهیلات و تعهدات، خدمات ویژه و الکترونیک و همچنین ارزی را به مشتریان خود ارائه داده است. در حال حاضر این مجموعه با در اختیار داشتن بالغ بر ۱۸ هزار کارمند و ۳۵۰ شعبه به مشتریان خدمات مذکور را ارائه می‌دهد.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید