ایران خودرو دیزل ون وانا پلاس را معرفی کرد

  • توسط: admin
ایران خودرو دیزل ون وانا پلاس را معرفی کرد


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، ون وانای ایران خودرو دیزل، به عنوان پرفروش‌ترین ون در بازار ایران شناخته می‌شود. در نسخه جدید این ون، تغییرات ظاهری و بهبودهای استانداردی به‌ویژه در بخش ایمنی مشاهده می‌شود. این تغییرات شامل افزودن امکانات و تجهیزات جدید نیز می‌شود.

مهم‌ترین تغییر ظاهری ون وانا پلاس در مقایسه با ون وانا را می‌توان در جلو پنجره و سپر جلویی این محصول مشاهده کرد که حالا شاهد جلوپنجره‌ای بزرگ و کاملا یک‌پارچه در نمای جلویی خودرو هستیم و طراحی قاب چراغ‌های مه‌شکن جلو نیز هماهنگ با جلو پنجره دست‌خوش تغییر شده و طراحی عمودی به خود گرفته است.

ون وانا پلاس با توجه به الزامات استانداردی به سیستم ترمز اضطراری هوشمند پیش‌گیری برخورد از جلو (AEBS)، سیستم هشدار انحراف از مسیر LDWS و قابلیت روشن شدن خودکار چراغ‌های جلو (اتولایت) مجهز شده است.

در بخش داخل خودرو شاهد جابه‌جایی شیشه‌ سقفی به قسمت عقب کابین سرنشینان و افزایش اندازه و استفاده از شیشه دودی برای راحتی بیش‌تر سرنشینان در آن هستیم، در عین حال چیدمان چراغ‌های سقفی در کابین تغییر پیدا کرده است.

ون وانا پلاس با توجه به تجربه خوب مشتریان هم‌چنان از موتور ۱۵۰ اسب بخاری ۳TZ بهره می‌برد و از جمله دیگر مشخصات آن می‌توان به ترمز دو مدار هیدرولیکی، جلو دیسکی و عقب کاسه‌ای مجهز به سیستم توزیع متعادل نیروی ترمز (EBD)، سیستم ترمز ضد قفل (ABS) و سیستم کنترل الکترونیکی پایداری (ESP) اشاره کرد.

ون وانا پلاس از ظرفیت ۱+۱۲ صندلی برای سرنشینان با ارتفاع اتاق کابین ۱۶۰۰ میلیمتر برخوردار است و از جمله دیگر امکانات این محصول می‌توان به سیستم نمایش‌دهنده فشار باد تایرها (TPMS)، دریچه خروج اضطراری از سقف، کولر و بخاری (جلو و عقب کابین به صورت مستقل) و آینه‌های جانبی برقی اشاره کرد.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید