Copilot و Loop در مایکروسافت: هماهنگی کامل برای بهره وری بیشتر

  • توسط: admin


ماه می گذشته، مایکروسافت از طریق صفحه نقشه راه مایکروسافت 365 تایید کرد که ادغام Copilot به مایکروسافت Loop می آید. روز گذشته، مایکروسافت شروع به ارائه این ادغام Copilot در پیش نمایش خصوصی برای کاربران مایکروسافت Loop کرد.

در حال حاضر، Copilot in Loop فقط از آنچه در بلوک Copilot نوشته شده، آگاه است. محتوایی که Copilot ایجاد می‌کند بر اساس محتوای صفحه اطراف یا محتوای لینک شده نیست.

ادغام Copilot در مایکروسافت Loop به زودی برای همه کاربران سازمانی دارای مجوز Microsoft Copilot برای Microsoft 365 در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، مجوز Microsoft 365 E3 یا E5 برای خرید Microsoft Copilot برای مجوز Microsoft 365 مورد نیاز است. مشتریان دارای Microsoft 365 F3 و F1، Office 365 E1، Business Basic و موارد دیگر نیز واجد شرایط خرید Copilot برای مایکروسافت 365 در هفته‌های آینده خواهند بود.

به غیر از Microsoft Loop، کوپایلوت در سایر برنامه‌های محبوب مایکروسافت 365، از جمله Word، Excel، PowerPoint، Outlook، Teams و غیره نیز موجود است.

به عنوان مثال، Copilot در اکسل می تواند به شما در تجزیه و تحلیل و کاوش داده ها کمک کند. Copilot در Word می تواند محتوای متنی را بنویسد، ویرایش کند، خلاصه کند و ایجاد نماید. Copilot در پاورپوینت می تواند ایده های شما را به ارائه تبدیل کند. Copilot در Outlook می تواند رشته های ایمیل طولانی را خلاصه کند. Copilot in Teams می تواند با جمع بندی بحث ها و موارد دیگر به شما کمک کند جلسات موثرتری را اجرا کنید.

با گسترش مداوم خود در مجموعه Microsoft 365، کوپایلوت روش کار کاربران را تغییر می‌دهد و تجربیات کارآمدتر و جذاب‌تری را برای همه ایجاد می‌کند.

ما را دنبال کنید

  • برچسب ها:
  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید