یک شرکت صنعتی۱۲۰ میلیون لیتر فرآورده نفتی را قاچاق کرد

  • توسط: admin
یک شرکت صنعتی۱۲۰ میلیون لیتر فرآورده نفتی را قاچاق کرد


به گزارش آدرین به نقل از اقتصاد آنلاین، سردار حسین رحیمی در توضیح جزئیات این خبر اظهار کرد: “چندی پیش با ارجاع یک فقره از پرونده قاچاق سوخت توسط یک شرکت صنعتی در استان تهران، اداره ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی به موضوع پرداخت. اقدامات جامع اطلاعاتی و عملیاتی با هماهنگی کامل صورت گرفت و اعضای این باند که در قالب یک شرکت صنعتی فعالیت می‌کردند، شناسایی شدند. مجوز بازرسی از این شرکت نیز در ادامه دریافت شد و در حین بازرسی، گمرک کاوه و مرز دوغارون، ماموران مقدار سه میلیون لیتر فرآورده‌های سوختی یارانه‌ای را کشف کردند.”

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با بیان اینکه در جریان این پرونده ۲۰ نفر از متهمان از جمله اعضا هیات مدیره این شرکت و دیگر افراد مرتبط بازداشت شدند، گفت: با بررسی ابعاد پنهان پرونده و مراودات مالی و تجاری متهمان و اسناد و مدارک موجود مشخص شد که این شرکت در سال‌های اخیر حدود ۱۲۰ میلیون لیتر فراورده های نفتی را به خارج از کشور قاچاق کرده است.

بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، رحیمی با اشاره به اینکه متهمان این پرونده بنا بر رای قطعی به پرداخت مبلغ هشت هزار ۶۵۰ میلیارد تومان محکوم شده‌اند، گفت: کلیه اموال منقول و غیر منقول متهمان و حساب‌های بانکی متهمان شناسایی شده است. تحقیقات تکمیلی پلیس در این خصوص همچنان ادامه دارد.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید