یحیی گل محمدی: اتفاقات عجیب و غریب در بازی امروز رخ داد

  • توسط: admin


بعد از پیروزی ۲ بر ۲ در مقابل تیم استقلال خوزستان در هفته سیزدهم لیگ برتر، یحیی گل‌ محمدی اظهار کرد: این بازی شاهد وقایع غیر طبیعی بود و واقعاً نمی‌توان در این زمین غیرمعمولی فوتبال بازی کرد. دو بار در نتیجه به عقب افتادیم و مجبور بودیم جبران کنیم. به طور کلی، عملکرد خوبی از تیم پرسپولیس داشتیم. متأسفانه، حریف سه بار به دروازه ما حمله کردند و دو بار موفق به گل زدن شدند.

*بازی کردن در این جو و زمین واقعا سخت بود

وی افزود: بازی کردن در این جو و زمین واقعا سخت بود. بچه‌ها زحمت زیادی کشیدند و تلاش زیادی برای برد داشتیم، اما متاسفانه اتفاقات عجیب و غریب و وقفه‌های طولانی در جریان بازی افتاد. این مسائل بازی را سرد می‌کند. با توجه به شرایط، مهره‌های خوبی که استقلال خوزستان دارد و فوتبال خوبی که ارائه می‌دهد، فکر نمی‌کنم رفتن سراغ این کار‌ها خوب باشد. مساوی برای ما نتیجه خوبی نبود و با توجه به شرایط جدول نیاز به برد داشتیم.

*پرسپولیس شرایط خوبی برای بازی کردن نداشت

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: تیم‌های دیگر هم اینجا به مشکل خوردند و روی اتفاقات برنده شدند. نمی‌دانم چرا باید این همه بی‌نظمی و اتفاقات عجیب و غریب در یک بازی لیگ برتری ایران رخ بدهد. تیم ما شرایط خوبی برای بازی کردن نداشت.

*داور باید یک تا ۲ پنالتی برای ما می‌گرفت

گل‌محمدی ادامه داد: در کل شرایط خوبی برای بازی کردن نبود. اتفاقاتی هم در بحث داوری افتاد و طبق صحبت برخی‌ها باید داور یک تا ۲ پنالتی برای ما می‌گرفت. گل دومی هم که خوردیم خطا بود. امیر عرب براقی را داور سالمی می‌دانم و بازی سختی را قضاوت کرد. امیدوارم این صحبت‌ها واقعیت نداشته باشد. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. تیم حریف به هدفش که کسب حداقل امتیاز بود رسید، اما شرایط این بازی واقعا خوب نبود. نمی‌دانم این زمین ناهموار چگونه برای بازی تایید می‌شود.

وی افزود: ۳-۲ تیم دیگر هم در ورزشگاه غدیر بازی یا تمرین می‌کنند. امروز دیگر بیشتر از این نمی‌شد موقعیت‌سازی کرد. با این حال توانستیم خیلی خوب پاس بدهیم. با این وجود نتوانستیم بیشتر از این ایجاد موقعیت کنیم.

او درباره پرتاب بطری از سوی هواداران حریف هم گفت: «باید در بحث هواداری فرهنگ‌سازی شده و مشکلات ریشه‌یابی و بررسی شود.»

او افزود: «قبل از بازی به کیفیت خوب و فنی استقلال خوزستان اشاره کردم و فوتبال خوبی که ارایه می‌دهد و لیاقتشان اینجای جدول نیست.»

گل‌محمدی در بخش دیگری از این نشست گفت: «به هر حال نتایج آن چیزی که انتظار داشتیم نبوده و نتایج خوبی نبوده است، اما باید در نظر بگیریم در یک فشردگی سخت مسابقات بودیم و پرواز‌های مختلف و مصدومیت‌ها، آنفلولانزا و … در نتایج دخیل بوده است. کلا پرسپولیس در بخش حمله و ایجاد موقعیت خوب کار می‌کند، اما از موقعیت‌ها استفاده نکردیم. از نظر روحی و روانی تیم تحت قشار است و دوران سختی را طی می‌کنیم و سه بازی تا نیم‌فصل داریم و باید در این سه بازی حداکثر امتیازات را بگیریم و خودمان را بالای جدول نگه داریم و در نیم‌فصل ریکاوری خوبی داشته باشیم. نیم‌فصل سختی را گذارنده‌ایم و تعطیلات زیاد و اتفاقات مختلف در شرایط ما تاثیرگذار بوده است.»

او در خصوص عملکرد نبیل باهویی نیز گفت: بازیکنی که وارد تیم جدید می‌شود نیازمند زمان و فرصت است تا خودش را با شرایط سازش دهد. امروز یک گل زد و فکر می‌کنم شرایط از این پس به‌خوبی پیش برود.

گل‌محمدی در پایان گفت: این همه بی‌نظمی و اتفافات عجیب و غریب باعث شد شرایط خوبی در بازی رقم نخورد. یکی – دو پنالتی باید به سود ما اعلام می‌شد یا روی صحنه‌ای که گل دوم را دریافت کردیم، خطا شده بود. من آقای عرب‌براقی را داور سالمی می‌دانم. او بازی سختی را امروز قضاوت کرد و امیدوارم صحبت‌هایی که شده است، واقعا غیرواقعی باشد.

منبع:طرفداری

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید