گشایش عرضه اقساطی محصولات خودروسازان در سال 1403: فرصتی که نباید از دست داد!

  • توسط: admin
گشایش عرضه اقساطی محصولات خودروسازان در سال 1403: فرصتی که نباید از دست داد!


فوری / آغاز اولین فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو در سال ۱۴۰۳ / تحویل ۹۰ روزه

با آغاز اولین فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو در سال ۱۴۰۳، شرکت اقدام به ارائه راه حلی مناسب و اقتصادی برای خریداران می‌کند. این برنامه این امکان را به مشتریان می‌دهد که محصولات مورد نیاز خود را با پرداخت اقساط ماهیانه دریافت کنند و از امکانات ارزیابی و مدیریت مالی ساده و آسان بهره‌مند شوند. با این روش، خریداران می‌توانند به سرعت به محصولات دلخواه خود دسترسی پیدا کنند و بدون نیاز به پرداخت کل مبلغ به صورت یکجا از آن‌ها استفاده کنند. همچنین، تحویل ۹۰ روزه این امکان را به مشتریان می‌دهد تا بدون فشار مالی بیشتر، زمان کافی برای پرداخت قسط مورد نظر خود را داشته باشند.

به گزارش اقتصادآنلاین،شرکت مدیران خودرو شرایط فروش ۲ محصول تیگو ۸ پرومکس و تیگو ۸ پرو e+ را ویژه فرودین ماه ۱۴۰۳ اعلام کرد.
در این طرح فروش که به صورت نقد و اقساط خواهد بود محصول تیگو ۸ پرومکس IE ویژه متقضیان عادی و طرح جایگزینی و گروهی به ترتیب با ۷۵ درصد و ۶۵ درصد پیش پرداخت و فونیکس تیگو ۸ پرو e+ ویژه متقضیان عادی و طرح جایگزینی و گروهی به ترتیب با ۶۰ درصد و ۵۰ درصد پیش پرداخت قابل خرید خواهد بود.
در طرح فروش اقساطی تسهیلات از طریق بانک صادرات تامین خواهد شد و خریداران با پیش پرداخت و اقسط منعطف می‌توانند نسبت به خرید خودرو اقدام نمایند و تحویل خودرو ۹۰ روزه کاری اعلام شده است.
این شرایط فروش از ساعت ۱۵ امروز مصادف با ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در نمایندگی‌ها قابل انتخاب است.

[

  • برچسب ها:
  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید