پلی استور گوگل به فروش ۷۰۰ میلیون دلاری رسید

  • توسط: admin


در یکی از تازه‌ ترین اتفاقات در صنعت بازی‌ های ویدئویی، شرکت اپیک گیمز در دادگاه ناحیه کالیفرنیای شمالی پیروز شد و انتقادات خود را در مورد سیاست‌های انحصار آمیز گوگل برای بازار توزیع اپلیکیشن‌ها و خدمات صورتحساب درون برنامه (IAP) اندروید به رسمیت شناخت. این تصمیم باعث پایان دعوای حقوقی سه ساله شد و نمایندگان اپیک گیمز اعلام کردند که این توافق می‌ تواند شکستی بزرگ برای گوگل در حوزه رقابتی فناوری باشد.

گوگل در ماه سپتامبر با مقامات حقوقی ایالات متحده به توافق رسید و ما اکنون جزئیات کامل تسویه حساب را دریافت می کنیم که شامل 700 میلیون دلار کمک به صندوق تسویه حساب و برخی تغییرات در عملکرد فروشگاه Play در ایالات متحده است.

google_reaches_700_million_play_store

گوگل 630 میلیون دلار به یک صندوق تسویه حساب پرداخت خواهد کرد تا “بر اساس طرحی که دادگاه تایید کرده به نفع مصرف کنندگان توزیع شود”. 70 میلیون دلار باقیمانده به صندوقی که توسط همه 50 ایالت آمریکا با هماهنگی دادستان کل هر ایالت استفاده می شود، کنار گذاشته خواهد شد.

گوگل به سازندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی اجازه می‌دهد تا فروشگاه‌های برنامه شخص ثالث را روی دستگاه‌های خود بارگذاری کنند و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا گزینه‌های صورت‌حساب برنامه‌های جایگزین را پیاده‌سازی کنند. صورت‌حساب انتخاب کاربر به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا گزینه‌های قیمت‌گذاری متفاوتی را در برنامه یا بازی خود به کاربران برنامه نشان دهند، از جمله مواردی که فروشگاه Play را دور می‌زنند.

توسعه دهندگان همچنین می توانند هزینه های فروشگاه برنامه را در فروشگاه Play افشا کنند. گوگل همچنین تأیید کرد که فرآیند بارگذاری جانبی برنامه ها را با گزینه استفاده از API و تقسیم ویژگی ها برای کمک به نصب برنامه ها ساده می کند.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید