هوادارانِ اینتر که خواهان جذب طارمی هستند + عکس

  • توسط: admin
هوادارانِ اینتر که خواهان جذب طارمی هستند + عکس


 

«ما به طارمی در خط حمله اینتر نیاز داریم». این جمله یکی از هواداران اینتر پس از حذف از کوپا بود. تیمی که ۲ بار متوالی قهرمان جام حذفی ایتالیا شده بود، شب گذشته مقابل بلونیا شکست خورد از این رقابت کنار رفت.

نکته مهم در کنار حذف اینتر، مصدومیت لائوتارو مارتینز بود که اینزاگی البته مدعی شد آسیب دیدگی او جدی نیست و نباید نگران شد با این حال برخی از هواداران اینتر نسبت به خط حمله این تیم احساس خوبی نشان ندادند و از طارمی به عنوان گزینه جدی برای اضافه شدن به خط حمله این تیم صحبت کردند.

کاربری نوشت که دیشب «بی‌کیفیتی خط حمله نگران کننده بود» و ما می‌توانیم طارمی را بخریم. شخصی نیز دیگر از ضعیف بودن بازیکنانی مثل الکسیس سانچز، مارکو آناتوویچ و خوان کوادرادو حرف زد و از این گفت که «اینتر به بازیکنی مثل طارمی نیاز دارد».

البته کیفیت ضعیف آرناتوویچ در بازی شب گذشته مورد بحث خبرنگاران ایتالیایی نیز قرار گرفت ولی اینزاگی در پاسخ گفت: من از او خوشم می‌آید. ما چیزی که از او خواستیم را خوب انجام داد. صرفا در جلوی دروازه خوش شانس نبود! البته ما از مهاجمان خود انتظار گلزنی داریم.

(عکس) هوادارانِ اینتر خواهان جذب طارمی

پیش از این نیز استفانو ایمپالومنی هافبک پیشین تیم‌های فوتبال رُم و پارما به مدیران باشگاه نراتزوری برای بهبود وضعیت خط حمله پیشنهاد داد که طارمی باید در زمستان خریداری شود و انتقال او در تابستان دیر است.

شب گذشته مارکو آرناتوویچ نمره ضعیف ۶.۴ را دریافت کرد و اینزاگی مجبور شد تا در دقیقه ۷۴ او را با مارکوس تورام تعویض کند. در حال حاضر نراتزوری ۴ مهاجم دارد که الکسیس سانچز نیز تا ۲ هفته دیگر مصدوم است و شرایط بازی را ندارد. سانچز البته در مجموع برای اینتر در سری‌آ ۱۲۵ دقیقه بازی کرده در حالی که طارمی ۱۱۰۴ دقیقه برای پورتو به میدان رفته است.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید