عربستان با این خرید به جدایی طارمی از پورتو کمک می کند!

  • توسط: admin
عربستان با این خرید به جدایی طارمی از پورتو کمک می کند!


مهدی طارمی، که در ماه‌ های اخیر به یکی از گزینه‌ های تقویت خط حمله اینتر تبدیل شده است، امروز یک بار دیگر نامش پیرامون انتقال به نراتزوری مطرح شده است. عملکرد نا امیدکننده سانچس و آرناتوویچ گزتا را به نقل از منابع مطلع، اگر مهاجم شیلیایی به عربستان برود، این باشگاه می‌ تواند به دنبال جذب مهاجم ایرانی پورتو شده و این راه را برای جذب او باز کند.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت با تیتر «زمان تقویت در اینتر فرا رسیده»، عملکرد الکسیس سانچس و مارکو آرناتوویچ را ناامیدکننده دانسته و نوشته است که طارمی به عنوان محبوب‌ترین گزینه تقویت نراتزوری مورد توجه قرار گرفته که البته جذب او در ژانویه به جدایی سانچس بستگی دارد.

در گزارش گاتزتا آمده است:

الکسیس سانچس ۳۵ ساله تاکنون در ۱۱ بازی ۲ گل به ثمر رسانده است در حالی که مارکو آرناوتوویچ ۳۴ ساله در ۱۴ بازی این فصل تنها یک گل به ثمر رسانده است. حالا احتمال جذب مهاجم بالا رفته و همه چیز به سانچس بستگی دارد. اینتر در حال حرکت در بازار است و راه طولانی در مسیر سری آ باقی مانده است و لیگ قهرمانان نیز قطعا یک مرحله فرعی نیست و نراتزوری به دتبال رقابت در هر دو جام است.

با این حال، اولویت اینتر روی جذب وینگری است که جای کوادرادو را در ترکیب بگیرد و تایون بیوکنن از کلوب بروخه مدنظر نراتزوری قرار گرفته است. تقویت خط حمله نیز به تأیید مالکان باشگاه و ژانگ نیاز دارد. در واقع، سرمایه گذاری و جذب بازیکن در ژانویه برنامه ریزی نشده بود، هر گونه جذب بازیکن، فقط به صورت قرضی تصور می‌شد.

آسیلیو برای بستن قرارداد به چراغ سبز نیاز دارد. او امیدوار است در اسرع وقت و تا قبل از پایان ژانویه، بازیکن جدید را در اختیار اینزاگی قرار دهد اما پلن آنها خرید قرضی با تعهد برای خرید قطعی بازیکنی با ارزش کمتر از ۱۰ میلیون یورو است.

علی رغم اینکه از مربی گرفته تا مدیران از عملکرد آرناتوویچ و سانچس دفاع می کنند اما آنها انتظارات را برآورده نکرده اند و ناامیدی از آنها نه فقط بابت عملکرد فنی بلکه به سطح فیزیکی‌شان نیز برمیگردد. آنها جانشین مناسبی برای تورام و لائوتارو نبوده اند.

با این حال، دو شرط برای خرید جدید وجود دارد. اولی، مرتبط با بودجه است. تایون بیوکنن گزینه اصلی تقویت تیم است و اگر هم بودجه اضافه ای برای اینتر بماند، آنها به سراغ گزینه ای قرضی با بند خرید می‌روند. شرط دوم نیز این است که برای خرید جدید، تیم به جدایی یک بازیکن نیاز دارد و این امر ضروری است.

در واقع باید شرایط برای ورود یک مهاجم دیگر فراهم شود، این یعنی خداحافظی با الکسیس سانچس. این بازیکن شیلیایی پیشنهادهایی از عربستان پیشنهاد دارد، برخی از باشگاه‌ها قبلاً و در تابستان گذشته او را قبل از بازگشت به اینتر زیر نظر داشتند و برای جذب او اقدام خواهند کرد. اگر اینتر به مرحله ای برسد که سانچس تیم را جدا کند، مسیر برای تقویت جدید هموار است. آنگاه گزینه محبوب همه برای تقویت خط حمله، مهدی طارمی است.

مهاجم مرکزی پورتو همیشه مورد توجه بوده و این یک امر قطعی است. اینتر بدون توجه به ماه ژوئن، بر روی جذب او کار می‌کند. صحبت‌های زیادی در مورد آوردن او به اینتر در تابستان آینده و به صورت رایگان وجود دارد. اما در چارچوب این بحث‌ها، اینتر می‌خواهد بفهمد که آیا می‌توان او را زودتر از موعد مقرر به میلان آورد یا خیر.

البته گزینه‌های جایگزین دیگری نیز وجود دارند. اینتر آنتونی مارسیال است که همانند طارمی قراردادش در تابستان به پایان میرسد و منچستر امیدوار است در ژانویه از شر او خلاص شود. دیگر گزینه اینتر برای خط حمله آرماندو برویا مهاجم آلبانیایی چلسی است.

منبع:ورزش سه

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید