ساخت پست مشترک ارسال در اینستاگرام + آموزش

  • توسط: admin
ساخت پست مشترک  ارسال در اینستاگرام + آموزش


 

به گزارش آدرین به نقل از دیجیاتو، در این مطلب نحوه ارسال پست مشترک در اینستاگرام را به شما آموزش می‌دهیم.

“در سال 2021، اینستاگرام قابلیت جدیدی را به کاربران خود ارائه کرد تا امکان ارسال پست مشترک با دیگران را فراهم کند. این قابلیت اکنون به تمام اکانت‌ ها ارتقاء یافته است و حالا به کاربران این امکان را می‌ دهد که حداکثر سه اکانت دیگر را در یک پست یا Reel با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

قابلیت ارسال پست مشترک در اینستاگرام چیست؟

1

به بیان ساده، قابلیت پست Collab در اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا یک پست را به‌صورت مشترک همراه با سه کاربر دیگر در فید خود به اشتراک بگذارید. همچنین برای تمام پست‌ها (چه پست معمولی و چه ریلز) می‌توان از این قابلیت استفاده کرد.

بنابراین زمانی که از این ویژگی استفاده کنید، پست شما توسط دیگران نیز ارسال خواهد شد و طبیعتاً افراد بیشتری آن را خواهند دید.

مزایای استفاده از پست کلاب در اینستاگرام

دلایل زیادی برای استفاده از قابلیت ارسال پست مشترک اینستاگرام وجود دارد، اما سه مزیت اصلی آن شامل موارد زیر می‌شوند:

  1. افزایش دسترسی
  2. افزایش تعامل
  3. ساده‌سازی همکاری

مزیت شماره 1: افزایش دسترسی

مهم‌ترین مزیت استفاده از پست مشترک در اینستاگرام اندروید و آیفون این است که باعث افزایش دیده‌شدن پست شما می‌شود. درواقع با این قابلیت پست شما در دسترس فالوورهای دیگران نیز قرار خواهد گرفت و طبیعتاً افراد بیشتری آن را خواهند دید.

بنابراین اگر شما صاحب یک کسب‌و‌کار هستید، می‌توانید محصول خود را با این قابلیت معرفی کنید تا آن را در معرض دید افراد بیشتری قرار دهید. درحال‌حاضر برندهای بزرگی ازجمله اپل و ادوبی در دنیای فناوری از این قابلیت استفاده می‌کنند.

مزیت شماره 2: افزایش تعامل

به‌عنوان مزیت اصلی گفتیم که پست شما در معرض دید افراد بیشتری قرار خواهد گرفت و همین امر نیز باعث افزایش تعامل پست شما خواهند شد. بااین‌وجود شانس بیشتری وجود دارد که پست شما لایک و کامنت بیشتری دریافت کند و همچنین برای افرادی دیگری ارسال شود.

زمانی که اینستاگرام متوجه تعامل بالای پست‌های شما شود، احتمال بیشتری وجود دارد که به‌سمت کسب درآمد پیش بروید.

مزیت شماره 3: ساده‌سازی همکاری

پست‌های مشترک اینستاگرام علاوه‌براین باعث می‌شود تا ساده‌تر با دیگران همکاری داشته باشید و پست‌های خود را ارسال کنید. همچنین می‌توانید به‌طور مشترک بر آن‌ها نظارت داشته باشید.

نحوه ارسال پست مشترک در اینستاگرام اندروید و آیفون

÷1

ارسال پست Collab در اینستاگرام بسیار ساده است. برای انجام آن ابتدا باید پست موردنظر خود را آپلود کنید و سپس در صفحه نهایی بخش ارسال پست جدید روی گزینه Tag people که با کمک آن می‌توانید افراد دیگر را روی تصویر خود تگ کنید، ضربه بزنید.

در صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود، گزینه «Invite collaborators» وجود خواهد داشت که از طریق آن می‌توانید برای افرادی که می‌خواهید با آن‌ها پست مشترکی ارسال کنید، درخواست بفرستید.

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، درمجموع می‌توانید سه حساب را انتخاب کنید و پس از این مرحله پست ابتدا در فید شما منتشر می‌شود و زمانی که درخواست شما توسط دیگر اکانت‌ها تأیید شود، وارد فید آن‌ها نیز خواهد شد.

÷1

درنهایت باید اشاره کرد که پس از ارسال پست‌ها دیگر نمی‌توان آن‌ها را با اکانت‌های دیگر شریک شد. درواقع یک پست فقط پیش از ارسال می‌تواند به پست مشترک تبدیل شود.

همچنین اگر کاربران دیگری سعی کرده باشند تا با شما پست مشترک ارسال کنند، درخواست آن‌ها در بخش پیام‌های خصوصی به شما نمایش داده خواهد شد و از این طریق می‌توانید آن را قبول یا رد کنید.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید