خبر فوری: فرصت بی‌نظیر برای خریداران سکه در حراج

  • توسط: admin
خبر فوری: فرصت بی‌نظیر برای خریداران سکه در حراج


به علت افزایش وامپای قیمت سکه و دلار در بازار امروز، حراج سکه با قیمت بسیار مناسب برگزار می‌شود. با توجه به این موضوع این حراج یک فرصت منحصر به فرد برای متقاضیان سکه است تا به قیمت‌های مناسبتری به سکه دست پیدا کنند. در این حراج کیفیت و اصالت تمامی سکه‌ها تضمین شده و همچنین امکان بازدید و بررسی آن‌ها فراهم شده است. برای شرکت در این حراج و استفاده از این فرصت ارزشمند، متقاضیان از این سکه باید به زودی اقدام کنند تا از این تخفیفات استثنایی بهره‌مند شوند. بنابراین، توصیه می‌شود مهمانان عزیزی که به دنبال سرمایه‌گذاری در سکه هستند، در اسرع وقت با ما تماس بگیرند و از این فرصت خوب استفاده نمایند.

به گزارش آدرینبه نقل از ایسنا، بنا به مصوبه دوم اسفند ماه ۱۴۰۲ کمیسیون ارز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تصویب «دستورالعمل اجرایی معاملات سکه طلا در مرکز مبادله ارز و طلای ایران»، مرکز مبادله ارز حراج انواع سکه طلا اعم از تمام، نیم و ربع را آغاز کرد.
نخستین حراج عمومی سکه طلای مرکز مبادله ایران با عرضه سکه ربع بهار آزادی در روز یکشنبه (۱۳ اسفند ماه) برگزار شد و پس از آن هشت حراج دیگر نیز تا ۲۷ اسفندماه برگزار شد و در مجموع ۹ حراج برگزارشده جمعا ۱۱۰ هزار و ۵۲۴ قطعه انواع سکه طلا به متقاضیان حراج تخصیص داده شد.
زمان تحویل به دو دوره هفت روزه با هزینه انبارداری و بدون هزینه انبارداری تقسیم می‌شود.
برنده حراج می‌تواند جهت تحویل فیزیکی سکه خود از شعبه منتخب، پس از گذشت هفت روز کاری پس از تخصیص به مدت هفت روز کاری بعد مراجعه کند؛ در این دوره فقط هزینه تحویل ۳۰۰ هزار ریالی به ازای هر سکه دریافت می‌شود.
در صورت تاخیر در دریافت سکه، متقاضی به مدت هفت روزکاری دیگر می‌تواند علاوه بر پرداخت هزینه تحویل با پرداخت هزینه نگهداری به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به ازای هر قطعه، سکه خود را تحویل بگیرد.
گفتنی است متقاضیان دریافت سکه طلا از شعب بانک ملی، باید مطابق با دوره زمانی تحویل هر یک از حراج‌ها، به شعب منتخب مراجعه کنند و بدیهی است به مراجعه خارج از دوره‌های تعیین‌شده، ترتیب اثری داده نخواهد شد.
مرکز مبادله ارز و طلای ایران اعلام کرد خریداران سکه طلا از سامانه معاملات مرکز مبادله ایران، جهت دریافت سکه طلا از شعب منتخب بانکی، طبق جدول زمانی اعلام شده مراجعه کنند.
جدول زمان‌بندی تحویل سکه طلای مرکز مبادله ایران

[

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید