حنجره و صدای مصطفی راغب بیمه شد

  • توسط: admin
حنجره و صدای مصطفی راغب بیمه شد


حنجره و صدای خواننده موسیقی پاپ با پیشنهاد و پیگیری صندوق اعتباری هنر بیمه شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، سید مجید پوراحمدی مدیرعامل این صندوق با اشاره به اهمیت بیمه هنرمندان اظهارداشت: یکی از مهمترین اهداف صندوق اعتباری هنر کاهش دغدغه‌های فعالان حوزه فرهنگ و هنر است. از این رو صندوق اعتباری هنر با توجه به نیاز‌های اعضای تحت پوشش تلاش می‌کند نسبت به توسعه کمی و کیفی خدمات خود اقدام کند.

وی گفت: یکی از مهمترین حمایت‌های صندوق اعتباری هنر ارائه خدمات بیمه‌ای است. طی تفاهم نامه‌ای که سال گذشته با بیمه دانا منقعد شد، صدور بیمه نامه‌های مختلف با تخفیفات ویژه بیمه‌ای برای اصحاب فرهنگ و هنر به عنوان یکی از مفاد مهم درنظر گرفته شد.

پوراحمدی افزود: با توجه به اینکه اعضای بدن اصحاب فرهنگ و هنر نقش مهمی در تولید آثار آنان دارد و این عضو خاص در معرض آسیب بیشتری قرار دارد، طی هماهنگی با بیمه دانا موضوع بیمه اعضای بدن هنرمندان مطرح شد تا یکی از دغدغه‌های مهم جامعه فرهنگ و هنر را در صورت حادثه یا بیماری کاهش دهیم.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: اصحاب فرهنگ و هنر یکی از بزرگترین سرمایه کشور هستند و صیانت از آنان رسالت همه ماست. تمام تلاش ما این است که با کاهش دغدغه‌های فعالان حوزه فرهنگ و هنر فعالیت آنان تداوم یابد.

رضا جعفری مدیرعامل بیمه دانا نیز در این باره اظهارداشت: یکی از مواردی که احتمال مخاطره و آسیب پذیری در قشر هنرمندان به ویژه اهالی موسیقی ایجاد می‌کند موضوع حنجره و صدای آنهاست؛ ممکن است در این خصوص مشکلی برای هنرمندان این عرصه به وجود نیاید، اما این مخاطره همواره متوجه هنرمندان موسیقی و به ویژه خوانندگان خواهد بود.

وی گفت: با پیگیری مدیرعامل صندوق اعتباری هنر برای بیمه کردن حنجره هنرمندان و با بررسی‌های به عمل آمده این مهم نیز در قالب محصولات خدمات بیمه دانا تعریف و برای نخستین بار همزمان با جشن پنجاهمین سالگرد تاسیس این شرکت، حنجره مصطفی راغب بیمه شد.

جعفری افزود: در صورت بیماری یا حادثه‌ای که منجر به آسیب‌دیدگی یا از دست دادن صدای این خواننده محبوب کشور شود، بیمه نسبت به جبران خسارت تا سقف ۱۵ میلیارد ریال اقدام می‌کند.

به گفته وی، بیمه دانا این آمادگی را دارد که در خصوص همه هنرمندان با هماهنگی صندوق اعتباری هنر کار بیمه‌های مختلف آن‌ها را غیر از بیمه درمان نیز انجام دهد.

مصطفی راغب نیز در این مراسم ضمن تشکر از مدیران بیمه دانا و صندوق اعتباری هنر، گفت: صدای ما متعلق به مردم است و هر آنچه که داریم از هواداران و مردم نازنین کشور داریم. امیدوارم این حنجره برای مردم بماند.

این خواننده افزود: هر کدام از ما در طول زندگی رسالتی داریم و این رسالت را خدا بر دوش ما نهاده است. امیدوارم به نحو احسن از آن استفاده کنیم.

راغب گفت: این صدا و حنجره برای مردم است، امیدوارم همیشه باعث شادی این مردم شوم.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید