حل معضل قطعی آب در شهر سنندج با موفقیت انجام شد!

  • توسط: admin
حل معضل قطعی آب در شهر سنندج با موفقیت انجام شد!


مشکل قطعی آب در شهر سنندج برطرف شد

در دوران اخیر، شهر سنندج با یکی از بزرگترین چالش‌های خود مواجه شده بود، این چالش همان مشکل قطعی آب بود که برای مردم و شهروندان به مشکل تبدیل شده بود. اما به لطف تلاش‌های فوری مقامات مسئول، این مشکل بالاخره به راحتی و با موفقیت برطرف شد.

به لطف تدابیری که اتخاذ شد و همکاری بین دولت، مردم و نهادهای مربوطه، توانستیم با خیالی آسوده به آینده نگردیم و زندگی عادی خود را از سر گرفته و ادامه دهیم. این تجربه نشان دهنده اهمیت همکاری و انسجام بین اعضای جامعه و اهمیت توجه به مسائل عمومی است که باید برای حفظ آن بیشتر تلاش کرد.

بنابراین، از این به بعد لازم است همه به اهمیت محیط زیست و مسائل عمومی فکر کرده و سعی کنیم با همدلی و همکاری، مشکلات جامعه را حل کنیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، هر از چند گاهی قطعی آب بدون اطلاع‌رسانی قبلی به جهت اقدامات پیشگیرانه و ذخیره آب در سطح شهر سنندج، شهروندان را سردرگم و آزرده خاطر می‌کند؛ این‌بار در ماه مبارک رمضان! 
ماجرا از این قرار است از ساعت ۶:۳۰ صبح امروز تا ساعت ۱۳ ظهر امروز آب برخی از محلات هسته مرکزی شهر سنندج قطع بود. تعدادی از شهروندان ساعت ۱۲ ظهر امروز در تماس با خبرنگار تسنیم ضمن انعکاس این وضعیت، اظهار داشتند که متأسفانه شاهد قطعی آب چند ساعته در خیابان شهدا و طالقانی هستیم.
این شهروندان سنندجی مدعی بودند علی‌رغم پیگیری‌های متعدد؛ کسی در این زمینه پاسخگو نبوده و حتی تماس‌های ما با شماره ۱۲۲ هم بی‌پاسخ  است. آنان از خبرنگار تسنیم خواستار پیگیری موضوع شدند.
ادریس شریفی مدیر روابط عمومی آبفا کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پاسخ به این سؤال که آیا آب برخی از محلات هسته مرکزی شهر سنندج قطع شده است؟ از پیگیری این مطالبه خبر داد و پس از دقایقی در تماس تلفنی، شکستگی لوله را علت این موضوع عنوان کرد.
وی گفت: بر اثر شکستگی لوله از صبح امروز آب محلات خیابان طالقانی و سه راه برق تا میدان فیض‌آباد سنندج قطع شده و بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته، چنانچه مشکل تا یک ساعت دیگر برطرف نشود، مقطعی به خاطر ماه رمضان رفع و انجام عملیات لازم به اواخر شب موکول خواهد شد تا شهروندان با مشکل مواجه نشوند.
مدیر روابط عمومی آبفا کردستان ساعت ۱۳:۰۴ دقیقه ظهر امروز مجدد با خبرنگار تسنیم تماس گرفت و از رفع این مشکل به صورت کلی خبر داد. پیگیری‌های مجدد خبرنگار تسنیم از شهروندان نیز حاکی از وصل مجدد آب این محلات اما رنگ آب تغییر یافته که تا بازگشت به وضعیت اولیه، به خاطر شکستگی لوله مقداری زمان‌بر است.

[

  • برچسب ها:
  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید