تهران، شهری که در حال گرم شدن است: اقتصاد آنلاین

  • توسط: admin
تهران، شهری که در حال گرم شدن است: اقتصاد آنلاین


در فصل تابستان، همه ما در تهران با گرمای شدید روبرو هستیم. این شهر در این فصل از سال به یکی از گرم‌ترین شهرهای جهان تبدیل می‌شود و اهالی شهر نیازمند راهکارهای خود برای مقابله با گرما می‌باشند.
از سوی دیگر ، مقالات و منابع مربوط به آدریننشان می‌دهد که وجود اینترنت و فضای مجازی برای افراد و کسب‌وکارها امکانات بسیاری فراهم کرده است. امروزه اکثر فعالیت‌ها به صورت آنلاین انجام می‌شود و این امر باعث تسهیل و راحتی بسیاری برای همه افراد می‌شود.

از این رو دسترسی آسان به اینترنت در تهران، تبدیل شدن به یک ضرورت برای همه افراد و این بازار آنلاین به یکی از مهمترین بخش‌های اقتصاد شهر می‌شود. با توجه به رشد روزافزون این حوزه، کسب و کارهای آنلاین و فعالیت‌های اینترنتی به سرعت در حال گسترش و رشد می‌باشند.

به گزارش آدرینبه نقل از ایسنا، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران از امروز تا جمعه (۱۴ تا ۱۷ فروردین‌ماه) آسمانی صاف تا قسمتی ابری، در ارتفاعات در بعضی ساعات افزایش ابر، گاهی بارش پراکنده و خفیف باران و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.
از ظهر پنجشنبه تا شنبه (۱۶ تا ۱۸فروردین‌ماه) افزایش سرعت باد و روند افزایشی دما در سطح استان مورد انتظار است.
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فرودگاه امام (ره) با بیشینه دمای ۲۴  درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.
آسمان تهران فردا (۱۵ فروردین‌ماه) صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد و طی ‌پنجشنبه (۱۶ فروردین‌ماه) صاف تا کمی ابری، در بعد  از ظهر افزایش باد  با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای  ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

[

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید