ترس و هیجان در پمپ بنزین‌ها: چه اتفاقی تا ۱۰ روز آینده رخ می‌دهد؟

  • توسط: admin
ترس و هیجان در پمپ بنزین‌ها: چه اتفاقی تا ۱۰ روز آینده رخ می‌دهد؟


در آینده‌ای نزدیک، پمپ‌های بنزین تبدیل به ایستگاه‌های شارژ الکتریکی خواهند شد. با ظهور خودروهای الکتریکی، تقاضا برای بنزین کاهش پیدا کرده و صاحبان پمپ‌های بنزین می‌بینند که نیاز به تغییر رویه دارند. این ایستگاه‌های شارژ الکتریکی برای وسایل نقلیهٔ الکتریکی مانند اتومبیل‌ها، دوچرخه‌ها و اسکوترها مناسب خواهند بود. این تغییر به مرور زمان در دیگر نقاط شهرها گسترش پیدا کرده و می‌تواند به کاهش آلودگی هوا و وابستگی به سوخت‌های فسیلی کمک کند. همچنین طراحی مدرن، تجربه خرید متفاوت در این ایستگاه‌ها و ارائه خدمات اضافی مانند رستوران‌ها یا فروشگاه‌های جانبی نیز می‌تواند ترغیب‌کننده باشد.

به گزارش آدرینبه نقل از تسنیم،  با رسیدن به ایام پایانی سال و شروع سفرهای نوروزی، یکی از تدابیری که برای تسهیل سفرهای نوروزی و رفاه حال مردم در دولت اخذ شد، این بود که تعداد کارت آزاد جایگاه‌ها افزایش یابد تا مردم در هر نقطه کشور، به هر دلیلی که کارت سوخت شخصی به همراه نداشتند در دریافت بنزین با کارت آزاد جایگاه‌ها هیچ نگرانی و معطلی نداشته باشند.
پس از عبور موفق از ایام نوروز و پوشش کامل نیاز بنزین نوروزی حتی در زمان ثبت رکوردهای عجیب مصرف ۱۵۲ میلیون لیتر بنزین در یک ۲۴ ساعت، تصمیم دولت بر این است که بعد از تعطیلات عید فطر، رفته رفته کارت‌های آزادی که برای ایام نوروز مازاد بر ایام پیش از نوروز، در جایگاه‌ها توزیع شده بود، جمع‌آوری شود.
به‌عبارتی از حدود یک هفته تا ۱۰ روز آینده، تعداد کارت آزاد جایگاه‌های عرضه سوخت به پیش از ۲۵ اسفند باز می‌گردد.
اما پس از آن، استفاده حداکثری از کارت سوخت شخصی با ساماندهی کارت آزاد جایگاه‌ها در دستور کار است که ممکن است در این راستا تصمیماتی درخصوص محدودسازی بیش از پیش کارت سوخت آزاد جایگاه‌ها اخذ شود که زمان اجرای این تصمیم “هفته‌های آینده” اعلام شده است.
با اجرای این تصمیم نیز، طبق اعلام مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی قرار نیست هیچ جایگاهی بدون کارت سوخت اضطراری بماند و حداقل یک کارت سوخت آزاد در هر جایگاهی برای سوخت‌گیری اضطراری وجود خواهد داشت.

[

  • برچسب ها:
  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید