تراژدی ۲۷ جان باخته در آتش سوزی استانبول

  • توسط: admin
تراژدی ۲۷ جان باخته در آتش سوزی استانبول


آتش سوزی وحشتناکی که در شهر استانبول رخ داد و منجر به فوت ۲۷ نفر شد، غم و اندوهی عمیق را در جامعه بوجود آورد. این حادثه نه تنها به خانواده‌های قربانیان بلکه به تمام جامعه ترکیه زخمی عمیق زد. بر اساس گزارشات اولیه حریق در یک ساختمان رخ داده و با سرعت گسترش یافته است. تلاش‌های بسیاری برای نجات زخم‌های جانی در حادثه خونبار انجام شد، اما متأسفانه ۲۷ نفر از آن‌ها فوت کردند. این حادثه نشان دهنده اهمیت ایمنی و احتیاط در برخورد با حریق‌ها و آتش‌سوزی‌ها می‌باشد و مردم و مسئولین باید از این تجربه درس بگیرند و برای جلوگیری از وقوع موارد مشابه اقدامات لازم را انجام دهند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، منابع ترکیه ای از آتش سوزی در استانبول خبر دادند.
TRT نوشت: این منابع اعلام کردند که آتش سوزی در محله گایرت تپه در منطقه بشیکتاش در استانبول رخ داده و بر اثر آن ۲۷ نفر کشته و یک نفر دیگر نیز مصدوم شده اند که حال برخی از مصدومان وخیم گزارش شده است.
فرماندار استانبول در بیانیه ای اعلام کرد که آتش سوزی در یک کافه شبانه در ساختمانی ۱۶ طبقه در منطقه «بشیکتاش» در بخش اروپایی این شهر رخ داده است.
براساس گزارش فرمانداری استانبول، حال شماری از مصدومان حادثه آتش سوزی در این شهر وخیم است و احتمال افزایش تلفات این حادثه وجود دارد.
بلافاصله پس از وقوع آتش سوزی، آتش نشانان، تیم های امداد و نجات و پلیس در محل حاضر شدند و اقدامات لازم برای انتقال مجروحان این حادثه به بیمارستان انجام دادند. براساس این گزارش، ۳۱ خودروی آتش نشانی و ۸۶ آتش نشان در فرایند خاموش کردن آتش حضور داشتند.

[

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید