بررسی Google Assistant with Bard در گوشی اندرویدی

  • توسط: admin


 

گوگل در دست ساخت نسخه جدیدی از دستیار هوشمند خود به نام Bard است. Bard یک مدل زبانی بزرگ (LLM) است که توانایی تولید متن، ترجمه‌ی زبان‌ها، نوشتن انواع مختلف محتوای خلاقانه، و پاسخ به سوالات با روش آموزنده را دارد.

گوگل سال گذشته اعلام کرد که Bard با Google Assistant برای گوشی‌های اندرویدی یکپارچه خواهد شد. این بدان معناست که شما می‌توانید از Bard برای انجام تمام کارهایی که اکنون می‌توانید با دستیار Google انجام دهید، به علاوه خیلی بیشتر استفاده کنید. در حالی که تاریخ انتشار رسمی هنوز مشخص نیست، توسعه دهنده Dylan Roussel نگاهی اجمالی به Assistant با رابط کاربری Bard ارائه کرده است.

می‌توانیم ببینیم که ساده طراحی شده است، با یک صفحه ستاپ که توضیح می‌دهد Bard چگونه کار می‌کند و به داده‌هایی که به آن دسترسی دارد. حتی می‌توانید برنامه‌های Google خود را برای تجربه شخصی‌سازی‌شده‌تر وصل کنید، شبیه به نحوه عملکرد برنامه‌های افزودنی در برنامه فعلی وب Bard.

نگاه اولیه به Google Assistant with Bard در گوشی اندرویدی

پس از اتمام ستاپ، می‌توانید روی نماد فلش در پنجره بازشو ضربه بزنید و یک رابط کامل با پیشنهادات مفید ارائه می‌شود یا به شما امکان می‌دهد سؤالات و درخواست‌های خود را تایپ کنید. همچنین می‌توانید «دستیار» را در بالای هر برنامه باز کنید، روی «افزودن این صفحه» ضربه بزنید و سؤالاتی را بپرسید که مستقیماً مرتبط با آنچه می‌بینید، بپرسید. و بله، کلمه آشنای «Hey Google» هنوز برای دسترسی یکپارچه کار می‌کند.

برای کسانی که تجربه کلاسیک دستیار را ترجیح می‌دهند، می‌توانید به راحتی به عقب برگردید. برای علاقه‌مندان به فناوری، رابط Bard دسترسی به برنامه‌های افزودنی را ارائه می‌دهد که به آن اجازه می‌دهد از منابع داده خارجی استفاده کند و قابلیت‌های آن را گسترش دهد. به طور خلاصه، Google Assistant with Bard در مورد افزودن قابلیت‌های مبتنی بر متن به دستیار صوتی موجود شما است. در حالی که هنوز در حال توسعه بوده، ما اکنون می‌دانیم که دستیار صوتی می‌تواند وظایف و تعاملات پیچیده‌تری را نیز انجام دهد.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید