بانک تجارت: به خاطر خرید استقلال، هنوز تصمیم نگرفته‌ایم!

  • توسط: admin
بانک تجارت: به خاطر خرید استقلال، هنوز تصمیم نگرفته‌ایم!


بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین و پیشرفته‌ترین بانک‌های کشور، همواره در تلاش برای ارائه خدمات بهتر و کارآمدتر به مشتریان خود است. این بانک با داشتن تیمی مجرب و متخصص، به دنبال ارتقاء کیفیت خدمات و ارائه محصولات متنوع و جذاب برای مشتریان است. در این راستا، بانک تجارت به دلیل اهمیت و تاثیر بالقوه خرید باشگاه فوتبال استقلال، تصمیم‌گیری‌های دقیقی را در نظر گرفته است. با توجه به مسائل مالی، اقتصادی و فرهنگی مربوط به چنین معاملاتی، بانک تجارت به دقت و فهم بالا به تصمیم‌گیری‌های خود در خصوص خرید تیم فوتبال استقلال می‌پردازد تا بتواند بهترین گزینه را برای مشتریان و خودش انتخاب کند.

 به گزارش آدرینبه نقل از تسنیم، شرکت‌های بورسی موظف هستند در راستای شفافیت اقتصادی و رعایت حقوق سهامداران، اطلاعات با اهمیت خودشان را در  سامانه کدال (سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران بورس و فرابورس ایران) منتشر کنند. در روز هشتم فروردین ماه سال جاری با ارسال نامه‌ای به بانک تجارت خواستار توضیح درباره اخباری مبنی بر قبول مالکیت استقلال شد. در این نامه حداکثر زمان پاسخگویی قبل از شروع معاملات بورس در تاریخ ۱۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ قید شده است.
گفتنی است پیش از این در همان تاریخ  هشتم فروردین سازمان بورس به بانک ملت برای پاسخگویی درباره احتمال مالکیت پرسپولیس نامه‌نگاری انجام داده بود.
اما بانک  مذکور در روز چهاردهم فروردین ماه سال جاری با ارسال نامه‌ای به اداره نظارت بر ناشران گروه مالی و خدماتی سازمان بورس ایران اعلام کرد تاکنون تصمیمی برای خرید استقلال در برنامه ندارد.  متن نامه بانک تجارت را در زیر می‌خوانید:
جناب آقای واشقانی فراهانیرئیس محترم اداره نظارت بر ناشران گروه مالی و خدماتی سازمان بورس و اوراق بهادار
موضوع: شفاف‌سازی پیرامون تحصیل سهام باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال سهام باشگاه فرهنگی ورزشی
با سلام و احترام؛
بازگشت به نامه با شماره پیگیری ۱۱۷۳۰۵۲ درباره تحصیل سهام باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال توسط بانک تجارت به استحضار می‌رساند؛ مذاکراتی در این زمینه با تعدادی از بانک‌های کشور از جمله بانک تجارت صورت گرفته، لیکن با در نظر گرفتن الزامات قانونی و مقرراتی تاکنون تصمیمی اتخاذ نشده است.
بدیهی است در صورت وقوع رویداد با اهمیت مراتب متعاقباً به اطلاع سهامداران محترم خواهد رسید.

[

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید