این شرور های انیمیشنی دوست داشتنی ساخته دیزنی نیستند! معرفی 10 شخصیت

  • توسط: admin
این شرور های انیمیشنی دوست داشتنی  ساخته دیزنی نیستند! معرفی 10 شخصیت


 

شروران انیمیشنی با اشکال گوناگون، از حیوانات تا انسان و موجودات ماوراء‌طبیعی، و از جهان‌ ها و دوره‌ های زمانی مختلف به تصویر کشیده شده‌ اند. این شخصیت‌ های متنوع از مکر و موفقیت گرفته تا دمدمی مزاجی و حماقت، مهارت‌ ها و ویژگی‌ های گوناگونی را به نمایش می‌ گذارند، اما همگی ارادت عمیقی به اربابان خود نشان می‌ دهند.

به گزارش مایکت مگ، علیرغم ظاهر اغلب خنده دار یا ترسناک، شروران غیر دیزنی، آن‌ها قادر به وفاداری، شجاعت و حتی رستگاری هستند. در حالی که شرور‌های دیزنی و یارانشان در یک دسته قرار می‌گیرند، بسیاری از انیمیشن غیردیزنی وجود دارند که سرسپردگان بزرگی دارند که از نقشه‌های پلیدشان حمایت می‌کنند. برخی از سرسپردگان بداخلاق و احمق هستند، اما می‌خواهند هر کاری که می‌توانند برای کمک به اربابان خود انجام دهند.

بهترین سرسپردگان غیر دیزنی که رتبه بندی شدند شامل حیوانات، انسان‌ها و حتی موجودات ماوراء طبیعی بودند. مانند سرسپردگان دیزنی، سرسپردگان غیردیزنی نیز از جهان‌های مختلف و حتی دوره‌های زمانی متفاوت می‌آیند. سرسپردگان غیر دیزنی دارای طیف گسترده‌ای از شخصیت‌ها و مهارت‌ها هستند و با خدماتشان به اربابشان کمک می‌کنند و این فقط یکی از دلایل به یاد ماندنی بودن آنهاست.

۱- مینیون‌ها – من نفرت انگیز (Despicable Me)

۱۰ شرور انیمیشنی دوست داشتنی که ساخته دیزنی نیستند

مخاطبان اولین بار در سال ۲۰۱۰ در Despicable Me عاشق مینیون‌ها شدند. در حالی که این شخصیت‌های موزی رنگ کوچک ممکن است در مقیاس روان‌پریشان شیطانی قرار نگیرند، پیرو هر کسی هستند که به آن خدمت می‌کنند. آن‌ها ممکن است تنها سرسپردگان این لیست باشند که دو زبان انگلیسی و مینیونی را می‌فهمند. اما چه Scarlet Overkill Minion یا Despicable Me’s Gru، مینیون‌ها مصمم هستند بدون توجه به هزینه به اربابان خود کمک کنند. اغلب اوقات، برنامه‌های آن‌ها به طرز شگفت انگیزی برای آن‌ها نتیجه معکوس می‌دهد، اما آن‌ها قلب بزرگی دارند و عمیقاً به کسانی که خدمت می‌کنند و همدیگر اهمیت می‌دهند.

۲- بارتوک – آناستازیا (Anastasia)

۱۰ شرور انیمیشنی دوست داشتنی که ساخته دیزنی نیستند

بارتوک خفاش سرسپار دست راست راسپوتین است. او تمایلی به شرور بودن ندارد و سعی کرد راسپوتین را از توطئه‌های شیطانی خود دور کند، اما موفقیتی نداشت. با وجود این، این بارتوک است که پس از ۱۰ سال خفته بودن این شرور، شیشه عمر راسپوتین را پیدا کرده و او را به زندگی باز می‌گرداند. بارتوک با آهنگ “Dark of the Night” کاملاً از رئیس خود و قدرتی که در اختیار دارد وحشت می‌کند. بارتوک یکی از معدود سرسپردگانی است که آشکارا ناخواسته به سرسپردگی راسپوتین در امد.

۳- سرهنگ کاتر – مورچه‌ای به نام زی (Antz)

۱۰ شرور انیمیشنی دوست داشتنی که ساخته دیزنی نیستند

مورچه دست راست ژنرال مندیبل، سرهنگ کاتر ممکن است ترسناک به نظر برسد، اما نمی‌خواهد به کسی هیچ آسیبی برساند. او همچنین تنها مورچه‌ای است که در کلنی بال دارد و به او امکان می‌دهد بر فراز کلنی پرواز کند و دستورات مندیبل را دنبال کند. برخلاف دیگر سرسپردگانی که کورکورانه روسای خود را تا انتها دنبال می‌کنند، کاتر به مندیبل اعتماد ندارد و آشکارا با مورچه‌های کارگر با احترام رفتار می‌کند. علیرغم اینکه مندیبل می‌گوید کاتر از او هم بدتر است کاتر که نمی‌خواست کل کلنی توسط نسل کشی نابود شود، آشکارا دستورات مندیبل را زیر پا گذاشت و به Z در شکست دادن رئیسش کمک کرد و در نهایت ژنرال جدید کلنی شد.

۴- هرب اورکیل – مینیون‌ها (Minions)

۱۰ شرور انیمیشنی دوست داشتنی که ساخته دیزنی نیستند

Herb Overkill ممکن است ترسناک یا شرور به نظر نرسد، اما او بسیار حیله گر است. برخلاف بسیاری از زوج‌های شرور، هرب با همسرش اسکارلت رابطه بسیار صمیمانه و محبت آمیزی دارد و خود را وقف اختراع تمام وسایل او کرده است. زمانی که کوین، استوارت و باب تعهد می‌دهند که به اسکارلت وفادار باشند، او مطمئن شد که وسایل مناسبی را برای کمک به آن‌ها در طرح همسرش برای حکومت بر انگلستان فراهم می‌کند و بعد از اینکه مینیون‌ها به اشتباه به اسکارلت خیانت کردند، سعی می‌کند آن‌ها را شکنجه کند. اما هر دو اورکیل هزینه آن را می‌پردازند.

۵- لنی، اسکار و زیک – عصر یخبندان (Ice Age)

۱۰ شرور انیمیشنی دوست داشتنی که ساخته دیزنی نیستند

مدت‌ها قبل از اینکه دیزنی استودیو بلو اسکای را بخرد، این سه نفر به عنوان بخشی از گروه سوتو در اولین فیلم عصر یخبندان که در سال ۲۰۰۲ اکران شد نمایش داده شدند. در حالی که زیک بیش فعال است و باید بدون فکر وارد عمل شود، لنی و اسکار با دقت نقشه می‌کشند تا از کشته شدن توسط انسان‌ها جلوگیری کنند یا با خشم سوتو مواجه شوند. این سه به عنوان تیمی که با یک هدف مشترک گرد هم آمده‌اند، به خوبی با هم کار می‌کنند. پس از شکست سوتو توسط دیگو، مانی و سید، فرار می، کنند و دیگر در هیچ یک از فیلم‌های دیگر عصر یخبندان دیده نمی‌شوند.

۶- آقای ویلارد تویدی – فرار مرغی (Chicken Run)

۱۰ شرور انیمیشنی دوست داشتنی که ساخته دیزنی نیستند

این کشاورز بریتانیایی علیرغم ظاهر و هوش پایینش هیچ رحم و مروتی ندارد. در حالی که خانم تویدی ممکن است شرور اصلی در Chicken Run باشد، این آقای تویدی است که بیشتر کار‌های کثیف و شرورانه انجام می‌دهد. از روشن کردن دستگاه پای تا قفل کردن جینجر در پناهگاه زغال سنگ پس از تلاش برای فرار، آقای تویدی دائماً شک می‌کند که جوجه‌ها بی فایده هستند و از جینجر به خاطر اینکه او را در مقابل همسرش احمق جلوه داده است، کینه دارد. هنگامی که او سعی می‌کند این موضوع را به خانم تویدی بگوید، اما به سادگی به او گفته می‌شود که “همه چیز در ذهن و خیالات اوست”. در نهایت، او دست بالا را به دست می‌آورد و موفق می‌شود حرفش را به اثبات برساند.

۷- ولف باس – پاندای کونگ فوکار ۲ (Kung Fu Panda ۲)

۱۰ شرور انیمیشنی دوست داشتنی که ساخته دیزنی نیستند

Wolf Boss نفر دوم لرد شن در Kung Fu Panda ۲ است. وفادار به Shen برای تقریباً ۲۰ سال، Wolf Boss از دنبال کردن دستورات خودداری نمی‌کند. او با یک چشم آسیب دیده حاضر بود هر کاری برای شن انجام دهد. همچنین به لطف Wolf Boss است که پس از شناسایی نمادی روی زره Wolf Boss، پو شروع به یادآوری گذشته فراموش شده خود کرد. Wolf Boss یک ویژگی دارد که او را از سایر شرور‌های این لیست متمایز می‌کند و آن این است که او عمیقاً به گله خود اهمیت می‌داد و حتی وقتی شن به او دستور داد از قرار دادن آن‌ها در خطر خودداری کرد. در نتیجه Wolf Boss در نهایت هزینه آن را با جان خود پرداخت کرد.

۸- پلیس خوب / پلیس بد – فیلم لگو (LEGO Movie)

۱۰ شرور انیمیشنی دوست داشتنی که ساخته دیزنی نیستند

یکی از معدود سرسپردگاندو شخصیه این لیست هستند. وقتی این مرد پلیس بد بود، به امت، استاد سازندگان و حتی والدین خودش، Ma Cop و Pa Cop، رحم نکرد. همچنین کمک کرد که صداگذاری پلیس خوب/پلیس بد توسط لیام نیسون، که به خاطر شخصیت‌های فیلم‌های اکشن معروف است، انجام شود. در حالی که Good Cop در نهایت از شخصیت Bad Cop خود بیرون آمد، او به عنوان یک سرسپرده تأثیری ماندگار از خود بر جای می‌گذارد که مردم نمی‌خواهند از آن عبور کنند.

۹- تلونیوس – شرک (Thelonious)

۱۰ شرور انیمیشنی دوست داشتنی که ساخته دیزنی نیستند

تلونیوس به عنوان جلاد و شکنجه‌گر لرد فارکواد، دستورات او را بدون شک تنها اجرا می‌کند. از آنجایی که فارکواد نمی‌تواند و نمی‌خواهد دستورات خاصی را اجرا کند، تلونیوس تمام کار‌های سنگین را انجام می‌دهد. هولناک یا ترسناک، تلونیوس ممکن است چیز زیادی به عنوان مغز نداشته باشد، اما او می‌داند که دستورات چیست و آن‌ها را بدون تامل اجرا می‌کند. او همچنین یک خواننده بسیار خوب است که در کنار Gingy در شرک در Swamp Karaoke Dance Party “Feelings” را می‌خواند. در حالی که معلوم نیست او پس از شکست دوباره فارکواد در شرک ۴-D به چه سرنوشتی محکوم شد اما، ظاهر تهدیدآمیز و تمایل تلونیوس به انجام شکنجه او را در لیست سرسپردگان قرار می‌دهد.

۱۰- پرنس چارمینگ – شرک ۲ (Shrek ۲)

۱۰ شرور انیمیشنی دوست داشتنی که ساخته دیزنی نیستند

Prince Charming یکی از معدود سرسپردگانی است که در طول سال‌ها چندین بار در یک فرنچایز بازگشته است. پرنس چارمینگ شرک ۲ را شروع می‌کند، خودخواه و بی توجه به اینکه چه کسی را آزار می‌دهد. پرنس چارمینگ از عقب نشینی امتناع می‌ورزد و می‌خواهد با خوشحالی زندگی خود را به دست آورد، حتی اگر برای انجام این کار مجبور باشد شرک را بکشد. در حالی که مادرش شرور اصلی در شرک ۲ است، Charming مصمم است تاج خود را به دست آورد و پادشاه Far Far Away شود. پس از شکست او، نقشه می‌کشد تا از شرک و دیگر قهرمانان افسانه‌ای در شرک سوم با همکاری با گروهی از شروران شکست خورده انتقام بگیرد.

 

  • اشتراک گزاری:

مطالب مرتبط

ارسال نظر

شما اولین نفری باشید که در مورد پست مربوطه نظر ارسال میکنید...
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید